LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 POŁYSK - 0,8L 5L 10L

W magazynie
Dostępność produktu
Wysyłka 24h
SKU
LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 połysk
LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 połysk - 0,8L 5L 10L to ochronno-dekoracyjna farba poliwinylowa, do malowania powierzchni ocynkowanych, (dachy, rynny, parapety, ogrodzenia, maszyny i urządzenia, oraz konstrukcje ze stali ocynkowanej). Służy również do renowacji i doszczelnienia powłoki cynkowej natryskiwanej termicznie. Tworzy gładką termoplastyczną powłokę z połyskiem, w pełni odporną na wilgoć i czynniki atmosferyczne (kwaśne deszcze, promienie UV), środowisko słabo kwaśne i słabo alkaliczne. Można nią malować elementy stalowe, aluminiowe, oraz z drewna i materiałów drewnopochodnych jak również tynku i betonu.
Elementy produktów grupowanych
ObrazNazwa produktuCena Ilość
LOWICYN-SX BIAŁY 10L - RAL9003 POŁYSK LOWICYN-SX BIAŁY 10L - RAL9003 POŁYSK
Cena promocyjna 518,50 zł Regular Price 531,11 zł
LOWICYN-SX BIAŁY 5L - RAL9003 POŁYSK LOWICYN-SX BIAŁY 5L - RAL9003 POŁYSK
Cena promocyjna 292,50 zł Regular Price 299,50 zł
LOWICYN-SX BIAŁY 0,8L - RAL9003 POŁYSK LOWICYN-SX BIAŁY 0,8L - RAL9003 POŁYSK
Cena promocyjna 59,50 zł Regular Price 65,50 zł

LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 POŁYSK

LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 POŁYSK to ochronno-dekoracyjna farba poliwinylowa, do malowania powierzchni ocynkowanych, (dachy, rynny, parapety, ogrodzenia, maszyny i urządzenia, oraz konstrukcje ze stali ocynkowanej).  Służy również do renowacji i doszczelnienia powłoki cynkowej natryskiwanej termicznie. Tworzy gładką termoplastyczną powłokę z połyskiem, w pełni odporną na wilgoć i czynniki atmosferyczne (kwaśne deszcze, promienie UV), środowisko słabo kwaśne i słabo alkaliczne. Można nią malować elementy stalowe, aluminiowe, oraz z drewna i materiałów drewnopochodnych jak również tynku i betonu.


W naszej ofercie mamy również wersję matową farby Lowicyn

Przygotowanie podłoża do malowania farbą Lowicyn-SX:  Przed  malowaniem podłoże należy starannie odtłuścić. Najlepiej użyć do  tego  celu   wodnego roztworu preparatu EMULSOL RN-1
Powierzchnie ocynkowane eksploatowane i przeznaczone do malowania renowacyjnego przed malowaniem oczyścić z przylegającego brudu i luźno trzymającej się powłoki starej farby (dot. renowacji), a  następnie zmyć roztworem wodnym preparatu Emulsol RN-1 . Ubytki powłoki – w przypadku  braku korozji stali - uzupełnić farbą LOWICYN lub LOWICYN-SX.  
Miejsca skorodowane (korozja stali)  oczyścić ręcznie, nastepnie zabezpieczyć  farbą  poliwinylową do gruntowania przeciwrdzewną LOWIKOR-2 , która przywraca ciągłość warstwy cynkowej - zgodnie z instrukcją stosowania tej farby.
Wykonanie zaprawek miejsc oczyszczonych należy użyć do gruntowania przeciwrdzewną farbę poliwinylową LOWIKOR-2 ,
Elementy aluminiowe i aluminiowane natryskowo  przed pomalowaniem farbą LOWICYN-SX zagruntować farbą  poliwinylową do gruntowania przeciwrdzewną LOWIKOR-2.

Elementy stalowe przed malowaniem LOWICYN-SX  zagruntować:
- farbą  poliwinylową do gruntowania przeciwrdzewną LOWIKOR-2
Powierzchnie z drewna i materiałów drewnopochodnych można bezpośrednio pomalować farbą LOWICYN-SX (lub po uprzednim zaimpregnowaniu odpowiednim preparatem chroniącym przed  rozwojem szkodliwych mikroorganizmów.
Powierzchnie uprzednio pomalowane farbami z grupy  LOWICYN  mogą być bezpośrednio malowane  farbą LOWICYN-SX.
    
UWAGA: Stosować rozcieńczalnik do wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych ogólnego stosowania POLIFARB ŁÓDŹ.  Nie stosować innych, rozcieńczalników o nieodpowiednim składzie.    

- Czas sezonowania powłoki przed nałożeniem następnej warstwy:  Kolejną warstwę farby można nakładać po wyschnięciu poprzedniej do co najmniej 1 stopnia (po ok. 2 godz. w temp. 20ºC) lub w dowolnie dłuższym czasie.   W przypadku malowania powierzchni takich jak: stal, aluminium, drewno, materiały drewnopochodne,  tynk i beton, które gruntuje się innym produktem malarskim, farbę  LOWICYN-SX  nakładać  po  całkowitym wyschnięciu  powłoki gruntującej.
 
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
ceneo
allegro
opinieo
Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe
Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę
Co wyróżnia kotły SAS na rynku?
Jak prawidłowo dobrać moc kotła dla swojego domu?
Kotły 5 klasa, dyrektywa EcoDesign
System rynnowy Bryza - jak dobrać odpowiednią wielkość systemu rynnowego?
Piece spełniające unijne normy – 5 klasa Ecodesign
Wymiana kaloryferów na grzejniki aluminiowe
Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem
Stiuk Wenecki Magnat Style do salonu
Najmodniejsze kolory ścian – trendy 2016
System rynnowy Bryza 150 do dachów
Zobacz pozostałe artykuły
LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 POŁYSK - 0,8L 5L 10L