Farby do drewna

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 101

 1. VIDARON LAKIEROBEJCA BEZBARWNA - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA BEZBARWNA to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA BEZBARWNA

  Od 62,50 zł

 2. VIDARON LAKIEROBEJCA MAHOŃ AMERYKAŃSKI - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA MAHOŃ AMERYKAŃSKI to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA MAHOŃ AMERYKAŃSKI

  Od 62,50 zł

 3. VIDARON LAKIEROBEJCA ORZECH WŁOSKI - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA ORZECH WŁOSKI to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA ORZECH WŁOSKI

  Od 62,50 zł

 4. VIDARON LAKIEROBEJCA PALISANDER INDYJSKI - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA PALISANDER INDYJSKI to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA PALISANDER INDYJSKI

  Od 28,50 zł

 5. VIDARON LAKIEROBEJCA PALISANDER KRÓLEWSKI - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA PALISANDER KRÓLEWSKI to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA PALISANDER KRÓLEWSKI

  Od 62,50 zł

 6. VIDARON LAKIEROBEJCA ROBINIA AKACJOWA - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA ROBINIA AKACJOWA to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA ROBINIA AKACJOWA

  Od 62,50 zł

 7. VIDARON LAKIEROBEJCA SEKWOJA KALIFORNIJSKA - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA SEKWOJA KALIFORNIJSKA to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA SEKWOJA KALIFORNIJSKA

  Od 62,50 zł

 8. VIDARON LAKIEROBEJCA SOSNA ZŁOCISTA - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA SOSNA ZŁOCISTA to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA SOSNA ZŁOCISTA

  Od 62,50 zł

 9. VIDARON LAKIEROBEJCA TEAK NATURALNY - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA TEAK NATURALNY to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA TEAK NATURALNY

  Od 62,50 zł

 10. VIDARON LAKIEROBEJCA WENGE AFRYKAŃSKIE - 0,4L 0,75L 2,5L

  VIDARON LAKIEROBEJCA WENGE AFRYKAŃSKIE to wysokiej jakości ochronno-dekoracyjny lakier do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zawiera Teflon® surface protector, który powoduje, że lakierobejca tworzy zwartą, trwałą i elastyczną powłokę, zapewniającą maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.
  VIDARON LAKIEROBEJCA WENGE AFRYKAŃSKIE

  Od 62,50 zł

 11. Tytan Grunt rozpuszczalnikowy pod RB-110 - 4,5L

  -8% Tytan Grunt rozpuszczalnikowy pod RB-110 - 4,5L Tytan Grunt rozpuszczalnikowy pod RB-110 - 4,5L
  Tytan Grunt rozpuszczalnikowy pod RB-110 Gotowy do użycia grunt rozpuszczalnikowy, przeznaczany do wzmacniania podłoży wsiąkliwych i.niewsiąkliwych, na których stosowany będzie klej kauczukowy.
  RB-110 4,5KG
  Cena promocyjna 73,00 zł Regular Price 79,00 zł
 12. VIDARON Impregnat Gruntujacy - V01 BEZBARWNY

  VIDARON Impregnat Gruntujacy - V01 BEZBARWNY jest głęboko penetrującym ochronnym impregnatem do stolarki budowlanej (krokwi, łat, więźby dachowej, drewnianych okładzin budynków, altan, płotów itp.) Technologia TEFLON Surface Protector zawiera wosk co chroni przed wnikaniem wilgoci i niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii impregnat wnika głęboko w pory drewna zabezpieczając drewno przed grzybami domowymi, sinizną. Chroni przed owadami i szkodnikami technicznymi co przedłuża żywotność drewna.
  VIDARON Impregnat Gruntujacy BEZBARWNY

  Od 25,50 zł

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 101

ceneo
allegro
opinieo
Czym pomalować stare ogrodzenie metalowe?
Jaki piec gazowy z otwartą czy zamkniętą komorą spalania?
Jaki gazowy kocioł kondensacyjny Ariston wybrać?
Co wyróżnia produkty marki Dufa?
Co ma do zaoferowania marka Bondex i dlaczego warto używać jej produktów?
Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe
Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę
Co wyróżnia kotły SAS na rynku?
Jak prawidłowo dobrać moc kotła dla swojego domu?
Kotły 5 klasa, dyrektywa EcoDesign
System rynnowy Bryza - jak dobrać odpowiednią wielkość systemu rynnowego?
Piece spełniające unijne normy – 5 klasa Ecodesign
Zobacz pozostałe artykuły