Pędzle i wałki malarskie

Pędzle i wałki do malowania

Oferujemy niezbędne akcesoria malarskie, od folii i taśm, po pędzle i wałki. Wysokiej jakości pędzle z naturalnego włosia mogą być stosowane do farb zarówno wodnych, jak i rozpuszczalnikowych. Sprzedajemy pędzle malarskie o różnych szerokościach, dzięki temu klient może swobodnie dobrać ich rozmiar do szerokości malowanych powierzchni. Oferujemy pędzle:

  • angielskie do malowania okien, drzwi, elementów wąskoprofilowych,
  • półangielskie do elementów wymagających dużej precyzji,
  • kaloryferowe do elementów, do których jest trudny dostęp, zagłębień, profili giętych,
  • ławkowce do powierzchni wielkoformatowych, płaskich i lekko chropowatych.
  •  

Polecamy dobrej jakości folie i taśmy malarskie.

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

 1. Wałek malarski - Złota nić - 18cm, 25cm

  Wałek malarski złota nić z otworem na rączkę Q8mm. Jest to wałek syntetyczny pozwalający malować farbami emulsyjnymi, akrylowymi i lateksowymi. Stosunkowo szeroki wałek pozwala na szybkie pomalowanie większej powierzchni ścian i sufitów. Jest to wałek krótkowłosy pozwala uzyskać łagodną gładką powierzchnię powłoki farby.
  Wałek malarski - Złota nić

  Od 12,50 zł

 2. Wałek malarski - gąbkowy - 5c, 7cm, 10cm

  Wałek malarski - gąbkowy - 5c, 7cm, 10cm z otworem na rączkę Q6mm. Wałek pozwalający malować farbami olejnymi oraz farbami na rozcieńczalniku ftalowym. Pozwala zaoszczędzić czas podczas malowania
  Wałek malarski - gąbkowy

  Od 1,50 zł

 3. Raczka do wałka malarskiego - Q6, Q8 różne długości

  Raczka do wałka malarskiego - Q6, Q8 różne długości, rączki do różnego rodzaju wałków malarskich dostępne w dwóch średnicach pręta prowadzącego, Q6mm, Q8mm. rączka w ergonomicznym kształcie, pasuje do standardowych teleskopów malarskich. Rączka z odpowiednim wałkiem malarskim ułatwia szybkie malowanie większych powierzchni.
  Raczka do wałka malarskiego

  Od 2,50 zł

 4. Kuweta malarska 330x350 (do wałka 25cm)

  -20% Kuweta malarska 330x350 (do wałka 25cm)
  Kuweta malarska 330x350 (do wałka 25cm)
  Kuweta malarska 330x350
  Cena promocyjna 6,90 zł Regular Price 8,60 zł
 5. Pędzel angielski

  Pędzel angielski pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich. Doskonałe a co ważne niedrogie narzędzie do malowania okien, drzwi i oraz różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych. Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych. Dostępny w różnych wariantach szerokości 25, 32, 50, 63, 75, 90, 102 mm, co pozwala swobodnie dobrac rozmiar pędzla do szerokości malowanych przedmiotów i profili.
  Pędzel angielski

  Od 2,00 zł

 6. Pędzel półangielski

  Pędzel półangielski to "cienki" pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich. Jest o połowe cieńszy od pedzla angielskiego. Jest to niedrogie narzędzie do malowania różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych, przy których wymagana jest wieksza precyzja. Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych. Dostępny w różnych wariantach szerokości 25, 32, 50, 63, mm, co pozwala dobrać rozmiar pędzla do szerokości malowanych przedmiotów i profili.
  Pędzel półangielski

  Od 2,00 zł

 7. Pędzel kaloryferowy

  Pędzel kaloryferowy to dłuższy i zagięty pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich i jest o połowe cieńszy od pedzla angielskiego dzieki czemu jest stosowany do malowania małodostępnych elementów w szczególności zagłebień i profili giętych. Jest to niedrogie narzędzie do malowania różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych, przy których wymagana jest wieksza precyzja (grzejniki, ogrodzenia z profili metalowych). Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych. Dostępny w różnych wariantach szerokości 25, 32, 50, 63, mm, co pozwala dobrać rozmiar pędzla do szerokości malowanych przedmiotów i profili.
  Pędzel kaloryferowy

  Od 2,00 zł

 8. Pędzel ławkowiec

  Pędzel półangielski to dłuższy i zagięty pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich i jest o połowe cieńszy od pedzla angielskiego dzieki czemu jest stosowany do malowania małodostępnych elementów w szczególności zagłebień i profili giętych. Jest to niedrogie narzędzie do malowania różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych, przy których wymagana jest wieksza precyzja (grzejniki, ogrodzenia z profili metalowych). Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych. Dostępny w różnych wariantach szerokości 25, 32, 50, 63, mm, co pozwala dobrać rozmiar pędzla do szerokości malowanych przedmiotów i profili.
  Pędzel ławkowiec

  Od 7,50 zł

 9. Pędzel akrylowy

  Pędzel akrylowy pędzel z akrylowym włosiem do prac malarskich. Niedrogie narzędzie do malowania okien, drzwi i oraz różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych. Akrylowe włosie pozwala stosować go głównie do farb wodnych akrylowych. Dostępny w różnych wariantach szerokości 1', 1,5', 2', 2,5' co pozwala swobodnie dobrać rozmiar pędzla do szerokości malowanych przedmiotów i profili.
  Pędzel akrylowy

  Od 5,50 zł

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

ceneo
allegro
opinieo
Jaki piec gazowy do domu 200 m2
Piec zasypowy 5 klasa EcoDesign
Jakie rynny plastikowe wybrać? Przewodnik po wyborze najlepszego systemu rynnowego
Jaki zlew do pralni — praktyczny poradnik
Czym pomalować stare ogrodzenie metalowe?
Jaki piec gazowy z otwartą czy zamkniętą komorą spalania?
Jaki gazowy kocioł kondensacyjny Ariston wybrać?
Co wyróżnia produkty marki Dufa?
Co ma do zaoferowania marka Bondex i dlaczego warto używać jej produktów?
Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe
Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę
Co wyróżnia kotły SAS na rynku?
Zobacz pozostałe artykuły