Blog

 1. Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe

  Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe

  Jest taka pora roku, kiedy w ludziach budzi się chęć odnawiania, odświeżania, sprzątania i ogarniania swojego otoczenia. To właśnie wiosną w każdego wstępują nowe pokłady energii, a zajęcie się domem i jego otoczeniem staje się jedną z najważniejszych potrzeb. Wtedy doskonale sprawdzi się farba Aksilbet, którą stosuje się do betonu. Farby do betonu marki Aksilbet cechują się unikalnymi właściwościami, dzięki czemu są takie łatwe w użytkowaniu, wydajne i odporne. Więcej na ich temat poniżej.

   

  Czytaj dalej
 2. Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę

  Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę

  Jakiś czas temu dobrze znana na rynku budowlanym marka Polifarb Łódź, wypuściła serię nowych farb do malowania m.in. powierzchni dachowych. Mowa tu oczywiście o serii Lowicyn, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród swoich użytkowników.

  Czytaj dalej
 3. Co wyróżnia kotły SAS na rynku?

  Co wyróżnia kotły SAS na rynku?

  Efektywne ogrzewanie budynków ma ogromne znaczenie dla właścicieli tego typu nieruchomości. Z uwagi na to warto wiedzieć, co wyróżnia kotły SAS na rynku? To ekologiczne urządzenia grzewcze, dedykowane klientom indywidualnym i firmowym.

  Czytaj dalej
 4. Jak prawidłowo dobrać moc kotła dla swojego domu?

  Jak prawidłowo dobrać moc kotła dla swojego domu?

  Osoby rozważające zakup pieca, często zastanawiają się, jak prawidłowo dobrać moc kotła dla swojego domu? Zadanie to wbrew pozorom nie jest łatwe, ponieważ większość osób popełnia podstawowe błędy, decydując się na urządzenie niedopasowane do swoich potrzeb.

  Czytaj dalej
 5. Kotły 5 klasa, dyrektywa EcoDesign

  Kotły 5 klasa, dyrektywa EcoDesign

  Ecodesign jest dyrektywą wprowadzoną przez parlament europejski, która ustala wymagania emisyjne dla kotłów. Najwyższą z możliwych, klasę 5, posiadają nowoczesne kotły, które mimo wysokiej sprawności mają niski poziom emisji zanieczyszczeń.

  Czytaj dalej
 6. System rynnowy Bryza - jak dobrać odpowiednią wielkość systemu rynnowego?

  System rynnowy Bryza - jak dobrać odpowiednią wielkość systemu rynnowego?

  Zanim zacznie się wybierać walory estetyczne, to znaczy kolory i kształty instalowanych rynien, uwagę należy zwrócić na dobór odpowiedniej wielkości systemu. Tylko to zapewni gwarancję bezpieczeństwa jego działania.

  Czytaj dalej
 7. Piece spełniające unijne normy – 5 klasa Ecodesign

  Piece spełniające unijne normy – 5 klasa Ecodesign

  Od 2017 roku obowiązuje nowe prawo, dotyczące sprzedaży kotłów. Według niego nie wszystkie modele są dopuszczone do sprzedaży. Warto wiedzieć, które z nich są zgodne z nową dyrektywą. Głównie dlatego, że skoro pozostałe rodzaje zostały wycofane ze sprzedaży, to w przyszłości może pojawić się całkowity zakaz ich użytkowania. Lepiej nie ryzykować, że nowo zakupiony piec za jakiś czas trzeba będzie wymienić tylko ze względu na prawo.

  Czytaj dalej
 8. Wymiana kaloryferów na grzejniki aluminiowe

  Wymiana kaloryferów na grzejniki aluminiowe

  Lato to idealna pora roku na przeprowadzanie remontów domów i mieszkań – zwłaszcza tych większych, które wiążą się z cięższymi pracami. Jeśli w twoim domu zamontowane są stare kaloryfery rozważ wymianę ich na nowoczesne grzejniki aluminiowe, które w sezonie grzewczym zapewnią optymalną temperaturę powietrza a swoim estetycznym wyglądem będą dopełnieniem każdej aranżacji.


  Zapisz

  Czytaj dalej
 9. Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem

  Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem

  Planując zakup pieca centralnego ogrzewania do swojego domu rozważ zamontowanie nowoczesnego pieca na ekogroszek z podajnikiem o wysokiej sprawności cieplnej, które w najmroźniejsze dni wymagają obsługi tylko raz dziennie.


  Zapisz


  Zapisz

  Czytaj dalej
 10. Stiuk Wenecki Magnat Style do salonu

  Stiuk Wenecki Magnat Style do salonu

  Stiuk Wenecki Magnat Style to najwyższej jakości tynk dekoracyjny przeznaczony do tworzenia dekoracyjnych powłok na ścianach, sufitach i pozostałych elementach architektonicznych. Tworzy idealną, gładką powierzchnię doskonale odbijającą światło i daje oryginalny efekt mieszania się wielu odcieni barw.

  Czytaj dalej
Strona