Blog

 1. Piece spełniające unijne normy – 5 klasa Ecodesign

  Od 2017 roku obowiązuje nowe prawo, dotyczące sprzedaży kotłów. Według niego nie wszystkie modele są dopuszczone do sprzedaży. Warto wiedzieć, które z nich są zgodne z nową dyrektywą. Głównie dlatego, że skoro pozostałe rodzaje zostały wycofane ze sprzedaży, to w przyszłości może pojawić się całkowity zakaz ich użytkowania. Lepiej nie ryzykować, że nowo zakupiony piec za jakiś czas trzeba będzie wymienić tylko ze względu na prawo.

  Czytaj dalej
 2. Wymiana kaloryferów na grzejniki aluminiowe

  Lato to idealna pora roku na przeprowadzanie remontów domów i mieszkań – zwłaszcza tych większych, które wiążą się z cięższymi pracami. Jeśli w twoim domu zamontowane są stare kaloryfery rozważ wymianę ich na nowoczesne grzejniki aluminiowe, które w sezonie grzewczym zapewnią optymalną temperaturę powietrza a swoim estetycznym wyglądem będą dopełnieniem każdej aranżacji.


  Zapisz

  Czytaj dalej
 3. Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem

  Planując zakup pieca centralnego ogrzewania do swojego domu rozważ zamontowanie nowoczesnego pieca na ekogroszek z podajnikiem o wysokiej sprawności cieplnej, które w najmroźniejsze dni wymagają obsługi tylko raz dziennie.


  Zapisz


  Zapisz

  Czytaj dalej
 4. Stiuk Wenecki Magnat Style do salonu

  Stiuk Wenecki Magnat Style to najwyższej jakości tynk dekoracyjny przeznaczony do tworzenia dekoracyjnych powłok na ścianach, sufitach i pozostałych elementach architektonicznych. Tworzy idealną, gładką powierzchnię doskonale odbijającą światło i daje oryginalny efekt mieszania się wielu odcieni barw.

  Czytaj dalej
 5. Najmodniejsze kolory ścian – trendy 2016

  Planujesz remont mieszkania i nie wiesz, na jakie kolory się zdecydować? Według ekspertów w tym sezonie królować mają cukierkowe pastele, cieliste tonacje i oczywiście styl skandynawski. Zobacz propozycje aranżacji wnętrz, w których prym wiodą najmodniejsze barwy 2016 roku.

  Czytaj dalej
 6. System rynnowy Bryza 150 do dachów

  Systemy rynnowe Bryza 150 przeznaczone są do dużych dachów o powierzchni powyżej 350 mkw i idealne nadają się do montowania na dużych obiektach przemysłowych i mieszkalnych, halach produkcyjnych czy sportowych.

  Czytaj dalej
 7. Grzejnik Ambra R w estetycznej łazience

   Jeśli chcesz, aby grzejnik w twojej łazience wyglądał estetycznie, z powodzeniem zapewniał wystarczającą ilość ciepła a przy tym był funkcjonalny i praktyczny przeczytaj o grzejnikach drabinkowych AMBRA R, poznaj ich parametry i główne zalety.

  Czytaj dalej
 8. Rynny PCV Bryza – sposoby na czyszczenie

  Prawidłowa praca systemu rynnowego zależy m.in. od stanu czystości, dlatego przynajmniej dwa razy w roku należy przeprowadzić gruntowny przegląd wszystkich rynien i rur spustowych oraz wyczyścić je, zwłaszcza po sezonie zimowym.

  Czytaj dalej
 9. Farba satynowa Śnieżka do wnętrz

  Farba Śnieżka satynowa to wysokiej jakości farba emulsyjna do wnętrz. Tworzy trwałą, odporną na zabrudzenia i szorowania powłokę. Nadaje się zarówno do ścian jak i sufitów - z powodzeniem można nią malować pomieszczenia, w których przebywają dzieci.

  Czytaj dalej
 10. Stiuk perłowy Magnat

  Stiuk perłowy Magnat to masa akrylowa z dodatkiem perłowych wypełniaczy do stosowania przy zdobieniu ścian wewnętrznych. Dzięki tej cienkowarstwowej masie dekoracyjnej pomalowana powierzchnia zyskuje piękny, perłowy i szlachetny połysk, który zmienia się w zależności od rodzaju i kąta padania światła.

  Czytaj dalej