Co wyróżnia kotły SAS na rynku?

Co wyróżnia kotły SAS na rynku?

Logo SAS

Co wyróżnia kotły SAS na rynku?


Efektywne ogrzewanie budynków ma ogromne znaczenie dla właścicieli tego typu nieruchomości. Z uwagi na to warto wiedzieć, co wyróżnia kotły SAS na rynku? To ekologiczne urządzenia grzewcze, dedykowane klientom indywidualnym i firmowym.

 

W okresie, kiedy zaczynają pojawiać się niskie temperatury powietrza, wymagane jest uruchomienie urządzeń grzewczych, dzięki którym można zapewnić wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach. Coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych systemów ogrzewania w wersji ekologicznej. Do tej grupy należą SAS kotły. To urządzenia dostępne w wersji zasypowej i z funkcjonalnym podajnikiem. Nowoczesne i bardzo wydajne systemy ogrzewania SAS mona dopasować do metrażu oraz kubatury posiadanego budynku, a także swoich indywidualnych potrzeb czy wymagań. Energooszczędne kotły SAS to urządzenia zaliczane do piątej klasy. Oznacza to, że spełniają one restrykcyjne dyrektywy pod względem bardzo niskiej emisji szkodliwych spalin do atmosfery. Mogą być dobrane do powierzchni użytkowej kotłowni bądź miejsca, w którym docelowo będą zainstalowane.

 

Co wyróżnia kotły SAS na rynku? Urządzenia grzewcze dopasowane do potrzeb klienta

 

W zróżnicowanej ofercie marki SAS znajdują się produkty, które można wygodnie zamówić, również za pośrednictwem naszej firmy. To efektywne w działaniu urządzenia grzewcze w postaci pieców z podajnikiem, a także sprzętu klasycznego - zasypowego. Tym, co wyróżnia piece wyżej wymienionej firmy, jest przede wszystkim możliwość dopasowania ich mocy, a także wybór jednego z dwóch trybów pracy kotła, w zależności od potrzeb danego klienta. Piece te mogą posiadać palenisko automatyczne bądź tradycyjne na ruszcie wodnym, który znajduje się nad retortą. Oba przedstawione powyżej tryby pracy kotła wpływają na komfort obsługi tych urządzeń. Z uwagi na to można wybrać SAS kocioł, który będzie odpowiadał preferencjom danego odbiorcy.

 

Wysokowydajne i w pełni zautomatyzowane SAS kotły

 

Wysoka efektywność działania, którą wyróżniają się SAS kotły, sprawia, że jest to sprzęt dedykowany bardzo wymagającym klientom. Urządzenia z tej kategorii wyróżniają się doskonałym spalaniem węgla kamiennego, pelletu bądź też ekogroszku. Duże znaczenie ma fakt, że działające przez całą dobę kotły firmy SAS, nie wymagają czasochłonnej i skomplikowanej obsługi. Decydując się na palenisko automatyczne, nie trzeba kontrolować  poszczególnych parametrów pracy wyżej wymienionych urządzeń. Dodatkowe wyposażenie w postaci automatycznego układu nawęglania, sterownika czy funkcjonalnego wentylatora, wpływa na bezawaryjne działanie tego sprzętu.

 

 

Osoby poszukujące efektywnych w działaniu, a jednocześnie ekologicznych urządzeń grzewczych, powinny zapoznać się atrakcyjną ofertą firmy SAS. Dostępne tam kotły grzewcze to urządzenia na miarę XXI wieku.