;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Kit do parkietu 310mL - DenBraven

SKU: Kit do parkietu 310mL - DenBraven

Dostępność: Brak w magazynie

Zdjęcie Nazwa produktu Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Kit do parkietu 310mL - DenBraven to jednoskładnikowy akrylowy kit uszczelniający do parkietów i podobnych posadzek drewnianych. Służy do wypełniania ubytków, szczelin w parkietach, mozaikach parkietowych, panelach podłogowych. Maskuje miejsca połączeń pomiędzy deskami podłogowymi a listwami przypodłogowymi, ubytki pomiędzy podłogą a ścianą z boazerii, podłoga drewniana lub panel w progu dzrzwi, oraz w miejscach połączeń z futryna drzwiową itp.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kit do parkietu 310mL - DenBraven

Kit do parkietu 310mL - DenBraven to jednoskładnikowy  akrylowy kit uszczelniający do parkietów i podobnych posadzek drewnianych. Służy do wypełniania ubytków, szczelin w parkietach, mozaikach parkietowych, panelach podłogowych. Maskuje miejsca połączeń pomiędzy deskami podłogowymi a listwami przypodłogowymi, ubytki pomiędzy podłogą a ścianą z boazerii, podłoga drewniana lub panel w progu dzrzwi, oraz w miejscach połączeń z futryna drzwiową itp.

Kit do parkietu 310ml - Den Braven idealnie wypełnia  szczeliny na panelach podłogowych oraz szczeliny w oknach drewnianych. Jest neutralny chemicznie, nie powoduje korozji metalu, daje się malować. Bezpieczny dla zdrowia (nie zawiera rozpuszczalników) przez co jest prawie bezwonny.  Jest łatwy w obróbce daje się formować a po odparowaniu wody tworzy plastyczno-elastyczne wiązanie, o wysokiej odporności fizycznej. Nadaje się do użytku wewnętrz i zewnętrz pomieszczeń - po utwardzeniu odporny na deszcz i niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Producent Kit do parkietu Den Braven
Kolor Sosna, Buk, Dąb, Dąb ciemny
Pojemność 310ml
Zastosowanie Do parkietu
Opakowanie zbiorcze 6 szt

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kit do parkietu 310mL - DenBraven

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x