;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

FARBA RADIATOR-LACK BIAŁA 0.5L

SKU: 5907716400177

Dostępność: W magazynie

Emalia specjalna do malowania kaloryferów biała Wyrób ftalowy ( alkidowy ) o wybitnych walorach dekoracyjnych i ochronnych; do malowania grzejników instalacji c. o. wykonanych z żeliwa, stali jak również z aluminium, miedzi i ich stopów.

Normalna cena: 33,00 zł

Cena promocyjna 27,90 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

FARBA RADIATOR-LACK BIAŁA 0.5L

Emalia specjalna do malowania kaloryferów biała  Wyrób ftalowy ( alkidowy ) o wybitnych walorach dekoracyjnych i ochronnych; do malowania grzejników instalacji c. o. wykonanych z żeliwa, stali jak również z aluminium, miedzi i ich stopów. Do malowania grzejników wyrób polecamy stosować samodzielne, do innych zastosowań najlepiej w zestawie z odpowiednią farbą podkładową. Wyrób może być nakładany na powłoki farb olejnych, ftalowych, ftalowych modyfikowanych i im podobnych. Powłoka emalii RADIATOR-LACK szybko wysycha, posiada wysoki stopień białości, dobre krycie podłoża, wysoki połysk, nie żółknie; jest odporna na oddziaływanie umiarkowanych czynników korozyjnych 

Właściwości powłoki:          
Emalia tworzy powłoki  gładkie, kryjące, z wysokim połyskiem lub matowe (w zależności od  odmiany). Powłoki  emalii  szybko wysychają na powietrzu, są odporne na temperatury od – 20  o C do 100  o C. Powłoki białe  nie żółkną w czasie eksploatacji.

Przeznaczenie:        
Do nawierzchniowego malowania grzejników c.o. - stalowych, żeliwnych, aluminiowych i ze stopów  miedzi – dla ich zabezpieczenia przed korozją  i  w celu dekoracyjnym oraz do malowania innych  przedmiotów, których powierzchnie są narażone na temperatury w zakresie do 100  o C.  Emalia może być również stosowana do malowania drewna i materiałów drewnopochodnych.  

Środowisko:        
Emalia może być stosowana w środowisku wiejskim, miejskim,  przemysłowym,  w atmosferze  suchej i wilgotnej, w pomieszczeniach budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.  

Czas wysychania:
1) powłoki, najwyżej: - stopień 1 - 12 godzin; - stopień 3 - 24 godziny. Wydajność teoretyczna 2): - przy powłoce o grubości  30 µm - około 14 m2 / litr.
 

Napisz własną recenzję

Oceniasz: FARBA RADIATOR-LACK BIAŁA 0.5L

Tagi produktów

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x