EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - 1L 5L 10L

W magazynie
Dostępność produktu
Wysyłka 24h
SKU
EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY
EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - jest to akrylowa farba przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Doskonała do renowacji pokryć dachowych, rynien, parapetów, ogrodzeń wykonanych z blachy i stali ocynkowanej, jak również do konstrukcji stalowych ocynkowanych, elementów maszyn i urządzeń itp. Nie zawiera rozpuszczalników, przez co jest nadaje się na niemal wszystkie powierzchnie wcześniej malowane różnymi farbami. Jest to farba wysoko elastyczna co oznacza że jest odporna na szybkie i częste zmiany temperatur zewnętrznych.
Elementy produktów grupowanych
Obraz Nazwa produktu Cena Ilość
EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 10L - RAL8017 EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 10L - RAL8017
Cena promocyjna 409,00 zł Regular Price 491,50 zł
EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 5L - RAL8017 EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 5L - RAL8017
Cena promocyjna 235,00 zł Regular Price 241,50 zł
EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 1L - RAL8017 EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 1L - RAL8017
Cena promocyjna 53,00 zł Regular Price 56,50 zł

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - jest to akrylowa farba przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Doskonała do renowacji pokryć dachowych,  rynien,  parapetów, ogrodzeń  wykonanych  z blachy  i stali ocynkowanej, jak również do konstrukcji stalowych ocynkowanych,  elementów maszyn i urządzeń itp. Nie zawiera rozpuszczalników, przez co jest nadaje się na niemal wszystkie powierzchnie wcześniej malowane różnymi farbami. Jest to farba wysoko elastyczna co oznacza że jest odporna na szybkie i częste zmiany temperatur zewnętrznych.

Eko-Lowicyn to farba która można pomalować elementy aluminiowe,  stalowe,  z tynku,  betonu i PCV jeżeli występują w obiekcie  budowlanym,  a wymagane  jest  zachowanie kolorystyki  tegoż  obiektu,  po ich odpowiednim zagruntowaniu,  uwzględniającym specyficzne  właściwości  podłoża.  Powłoki farby mogą być eksploatowane  w środowisku wiejskim,  miejskim, przemysłowym, w atmosferze suchej  i wilgotnej. Jest to wyrób nieszkodliwy dla użytkownika oraz środowiska naturalnego, ponadto niepalny. 

Eko-Lowicyn to farba kryjąca, daje gładkią, półmatową  powieżchnię przy czym posiada wysoką odporność na oddziaływanie naturalnych zewnątrznych czynników atmosferycznych, w tym promieniowania słonecznego UV.   Wyrób może być stosowany standardowymi technikami malarskimi, z użyciem wody jako rozcieńczalnika. Jest produkowana w szerokiej gamie kolorystycznej (wg. RAL ) 
 
Na skorodowane elementy ocynkowane stosować  podkład antykorozyjny LOWIKOR-2

Przyqotowanie  podłoża do malowania:
Powerzchnie przeznaczone do malowania  powinny  być czyste  i suche, pozbawione kurzu, oraz olejów i innych  zanieczyszczeń. Przed  malowaniem podłoże należy starannie odtłuścić. Najlepiej użyć do tego celu wodnego roztworu  preparatu EMULSOL RN-1, (sporządzonego  zgodnie  z  instrukcją podaną na jego opakowaniu).

Jak malować – narzędzia, schnięcie, ilość warstw farby
Eko-Lowicyn można nanosić dowolną metodą – pędzlem do farb wodorozcieńczalnych, wałkiem, natryskiem powietrznym lub bezpowietrznym. Dla łatwiejszej aplikacji farbę można rozcieńczyć zwykłą wodą wodociągową, ale w ilości nie przekraczającej 5% objętości. Chcąc uzyskać wymarzony kolor można wymieszać farby eko-Lowicyn w różnych odcieniach, ale farby tej nie należy łączyć z innymi produktami malarskimi!
Najlepsze efekty uzyskuje się po nałożeniu 2-3 warstw produktu co zapewnia końcową grubość powłoki w zakresie 60-90 mikronów. Przed naniesieniem kolejnej warstwy należy odczekać przynajmniej 12 godzin, aż farba wyschnie do trzeciego stopnia. Jeżeli dokonaliśmy gruntowania innym produktem malarskim, czas jaki należy odczekać wydłuża się do 24 godzin.

Czas wysychania: 
 1 warstwa - 2,5 godziny; 
Wydajność teoretyczna:
Przy powłoce o grubości 30µm - 13 m2 / litr. - pig. tradycyjne
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - 1L 5L 10L
ceneo
allegro
opinieo
Piece spełniające unijne normy – 5 klasa Ecodesign
Wymiana kaloryferów na grzejniki aluminiowe
Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem
Stiuk Wenecki Magnat Style do salonu
Najmodniejsze kolory ścian – trendy 2016
System rynnowy Bryza 150 do dachów
Grzejnik Ambra R w estetycznej łazience
Rynny PCV Bryza – sposoby na czyszczenie
Farba satynowa Śnieżka do wnętrz
Stiuk perłowy Magnat
Grzejniki Perfekt tabela mocy
Jaki piec z podajnikiem
Zobacz pozostałe artykuły
EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - 1L 5L 10L