-30%

AKSILBET NIEBIESKI - Farba do betonu - 2,5 litry

W magazynie
Dostępność produktu
Wysyłka 24h
SKU
aksilbet-niebieski-3
Cena promocyjna 83,90 zł Regular Price 119,00 zł
AKSILBET NIEBIESKI - Farba do betonu to wodorozcieńczalna akrylowo-silikonowa farba przeznaczona jest do malowania elementów betonowych takich jak ekrany betonowe przy drogach i autostradach, ogrodzenia betonowe, murki, galanteria betonowa, figurki ogrodowe, tralki, jak również posadzki betonowe z kostki brukowej i chodniki betonowe w garażach, piwnicach, magazynach, oraz halach produkcyjnych

AKSILBET NIEBIESKI - Farba do betonu 3 litry

AKSILBET NIEBIESKI - Farba do betonu  to wodorozcieńczalna akrylowo-silikonowa farba przeznaczona jest do malowania elementów betonowych takich jak ekrany betonowe przy drogach i autostradach, ogrodzenia betonowe, murki, galanteria betonowa, figurki ogrodowe, tralki, jak również posadzki betonowe z kostki brukowej i chodniki betonowe w garażach, piwnicach, magazynach, oraz halach produkcyjnych. Doskonale sprawdza się zarówno przy nowych jak i do renowacji starych elewacji budynków mieszkalnych, przemysłowych, sakralnych i zabytkowych. Farba AKSILBET CEGLASTY można malować wewnętrzne ściany budynków użyteczności publicznej, inwentarskich, przemysłu spożywczego.Jest to farba która nadaje się do nakładania na beton, żelbeton, tynki cementowo – wapienne, polimerowo – cementowe, tynki akrylowe (baranek, kornik itp.) jak również na terrabonę.


AKSILBET farba do betonu przeznaczona jest do malowania:

Ogrodzeń betonowych, galanterii betonowej, figur ogrodowych, tralek, nagrobków betonowych, posadzek betonowych przeznaczonych do ruchu pieszego np. w piwnicach, magazynach, kostki brukowej i chodników betonowych,obiektów inżynierii komunikacyjnych: mostów i ekranów betonowych (osłon przeciwdźwiękowych),
fasad budynków mieszkalnych, przemysłowych, sakralnych,
wewnętrznych ścian budynków: użyteczności publicznej, inwentarskich, przemysłu spożywczego – posiada atest PZH

Farba do betonu – Aksilbet odporna jest na warunki atmosferyczne:
Kwaśne deszcze, alkalia, spaliny, słońce.
Powłoka wykonana farbą do betonu zachowuje wieloletnią trwałość kolorów jest paro-przepuszczalna, matowa.
zawartości środka silikonowego tworzy nienasiąkliwe powłoki (odporne na wodę, olej, smary, sól itp), 
Gwarantowana 10-cio letnia odporność na warunki atmosferyczne takie jak kwaśne deszcze, spaliny czy promienie słoneczne. 
Farba tworzy powłokę w pełni zmywalną - odporną na szorowanie na mokro, 
Aksilbet to farba paroprzepuszczalna, która zapewnia pełne "oddychanie" ściany.

WYDAJNOŚĆ:
Farba do betonu AKSILBET cechuje się znakomitą wydajnością z 1 litra farby dla jednokrotnego malowania:7-8 m2 gładka powierzchnia np. betonowa, gładkie tynki itp.
5-6 m2 mocno porowata powierzchnia jak powierzchnia z keramzytobetonu, trocinobetonu. Zużycie zależy od rodzaju malowanej powierzchni tj. struktury, porowatości oraz sposobu nakładania.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:
Podłoże powinno być wy sezonowane, mocne, bez kurzu i łuszczących się powłok starych farb i bez zanieczyszczeń. Korzystnie jest zmyć powierzchnie wodą z detergentem, pod ciśnieniem, spłukać i wysuszyć. Powierzchnie gładkie schropowacić. Miejsca zagrzybione, porośnięte mchem, algami, oczyścić mechanicznie i zdezynfekować.

MALOWANIE :
Malowanie farba do betonu Aksilbet Przed malowaniem farbę wymieszać. Do pierwszego malowania rozcieńczyć farbę wodą w stosunku 3:1 (3 cz. farby : 1 cz. wody), a w przypadku bardzo zwartego podłoża 2:1 ( 2 części farby na 1 część wody ). Drugie malowanie wykonać farbą nierozcieńczoną. Nanosić farbę przy pomocy pędzla, wałka lub natryskiem (pneumatycznym lub hydrodynamicznym oraz hydrodynamicznym z osłoną powietrza).
Zalecane parametry natrysku hydrodynamicznego ( pistolet WAGNER):– średnica dyszy 0,013-0,019 cala np. dysza 513, ciśnienie natrysku ok. 175-200 bar,
kąt natrysku 20 – 50oC Można nakładać także grube powłoki do 400 mikronów na mokro.


Farba do betonu malowanie renowacyjne ogrodzeń:
Malować dwukrotnie farbą AKSILBET. Malowanie posadzek, chodników, kostki brukowej, oczek wodnych i basenów. W miejscach szczególnie narażonych na ścieranie i wilgoć zaleca się malowanie trzykrotne, przy czym pierwsze gruntujące malowanie należy wykonać farbą rozcieńczoną jak wyżej opisano.


Malowanie mostów, ekranów betonowych: 
AKSILBET przeznaczony jest do wykonania sztywnych powłok ochronnych na konstrukcjach: betonowych, żelbetowych i sprężonych oraz na konstrukcjach murowych. Beton powinien być w stanie powietrzno-suchym bez śladów wilgoci. Farbę AKSILBET należy nanosić równo w dwu warstwach za pomocą pędzla, walka lub natrysku. Drugą warstwę należy nanosić dopiero po wyschnięciu pierwszej po upływie około 1 godziny przy temp. otoczenia 20°C i wilgotności względnej powietrza wynoszącej ok. 55 %. W niższych temperaturach otoczenia czas schnięcia powłoki należy wydłużyć.
Do mycia narzędzi malarskich należy używać wody.

Kolor: Niebieski
Produkcja: Aksilbet 10L - Farba do betonu
Wydajność: 8 m2/1litr
Czas schnięcia: 8h - pełne, 1h - wstępne (przy temp. 20oC)
Sposób nakładania: pędzel, wałek, natrysk hydrodynamiczny
Ilość warstw: 2
Rozcieńczalnik: woda

 

ULOTKA AKSILBET:

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AKSILBET NIEBIESKI - Farba do betonu - 2,5 litry
ceneo
allegro
opinieo
Jaki piec gazowy do domu 200 m2
Piec zasypowy 5 klasa EcoDesign
Jakie rynny plastikowe wybrać? Przewodnik po wyborze najlepszego systemu rynnowego
Jaki zlew do pralni — praktyczny poradnik
Czym pomalować stare ogrodzenie metalowe?
Jaki piec gazowy z otwartą czy zamkniętą komorą spalania?
Jaki gazowy kocioł kondensacyjny Ariston wybrać?
Co wyróżnia produkty marki Dufa?
Co ma do zaoferowania marka Bondex i dlaczego warto używać jej produktów?
Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe
Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę
Co wyróżnia kotły SAS na rynku?
Zobacz pozostałe artykuły
AKSILBET NIEBIESKI - Farba do betonu - 2,5 litry