Stiuk Wenecki Magnat Style do salonu

Stiuk Wenecki Magnat Style do salonu

Masa dekoracyjna Stiuk Wenecki Magnat Style


Stiuk Wenecki Magnat Style to najwyższej jakości tynk dekoracyjny przeznaczony do tworzenia dekoracyjnych powłok na ścianach, sufitach i pozostałych elementach architektonicznych. Tworzy idealną, gładką powierzchnię doskonale odbijającą światło i daje oryginalny efekt mieszania się wielu odcieni barw.


Dzięki tej masie ozdobnej stworzysz niepowtarzalną i oryginalną dekorację doskonale wpisującą się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Zobacz, jak wspaniale może wyglądać modny salon, w którym do wykończenia ścian wykorzystano Stiuk Wenecki Magnat Style.


Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE»


Masa dekoracyjna Stiuk Wenecki


Stiuk Wenecki sprawi, że każde pomieszczenie będzie wyglądać luksusowo – nakładając go na ścianę w swoim salonie nadasz im naturalny wygląd przypominający antyczne, marmurowe ściany. Cechą charakterystyczną ściany ozdobionej Stiukiem Weneckim jest jej piękny połysk, który nadaje niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.


Stiuk Wenecki – efekt marmuru na ścianie


Masa dekoracyjna Stiuk Wenecki jest stosunkowo prosta w użyciu – jeśli zastosujesz się do wskazówek naszych ekspertów i porad producenta z pewnością uda ci się uzyskać efekt marmuru na ścianach w swoim salonie. Tynk dekoracyjny wymaga dokładnego przygotowania podłoża i użycia specjalnych narzędzi, dzięki którym starannie rozprowadzisz tynk na całej powierzchni, którą chcesz ozdobić.


Przed rozpoczęciem prac przeczytaj dokładnie instrukcję załączoną do opakowania a zawierającą wszystkie najważniejsze informacje o Stiuku Weneckim i wskazówki dotyczące jego stosowania.


Ściana dekoracyjna wykonana Stiukiem Weneckim


W zależności od techniki nakładania farby strukturalnej Stiuk Wenecki Magnat Style może imitować marmur w różnych wariantach – od satynowego, naturalnego poprzez błyszczący (polerowany) aż po intensywnie błyszczący (polerowany i woskowany). Sam zdecyduj, która opcja będzie lepiej odpowiadać aranżacji twojego salonu i harmonijnie współgrać z meblami, wykończeniem pozostałych ścian czy dodatkami.


Stiuk Wenecki Magnat Style


Stiuk Wenecki Magnat Style można stosować w każdych pomieszczeniach, nawet tych narażonych na podwyższoną wilgotność powietrza.


Opakowanie: 1 kg i 5 kg,


Wydajność: do 1,6 mkw/kg przy trzech warstwach (ilość warstw: 3),


Kolor: oryginał bezbarwny, możliwość zafarbowania Pigmentem Barwiącym Magnat dostępnym w 16 modnych kolorach.

Paleta barw - Stiuk Wenecki Magnat Style


Sprawdź ceny PIGMENTÓW BARWIĄCYCH MAGNAT STYLE»