Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem

Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem

Nowoczesny piec na ekogroszek z podajnikiem


Planując zakup pieca centralnego ogrzewania do swojego domu rozważ zamontowanie nowoczesnego pieca na ekogroszek z podajnikiem o wysokiej sprawności cieplnej, które w najmroźniejsze dni wymagają obsługi tylko raz dziennie.


Pamiętaj, że dobry kocioł C.O. ma gwarantować nie tylko utrzymanie optymalnej temperatury, automatykę i przede wszystkim ekonomiczne spalanie.


Dowiedz się więcej o PIECU NA EKOGROSZEK DEFRO AKM DUO»


Wszystkie elementy pieca Defro na ekogroszek, które są narażone na działanie płomieni wykonane są z najwyższej jakości, wytrzymałej stali kotłowej a szuflada podająca paliwo ma wzmocnioną konstrukcję zabezpieczoną częściami ze stali nierdzewnej.


Piec Defro z podajnikiem na ekogroszek


Piece C.O. Defro z podajnikiem - zalety


Piece Defro na ekogroszek są relatywnie mało absorbujące i proste w obsłudze. Wymagają minimalnej obsługi, wyposażone są w automatyczne sterowniki i mają dużej pojemności zasobniki, dzięki czemu mogą pracować zupełnie bezobsługowo nawet przez kilka dni.


Nowoczesne piece C.O. z podajnikiem na ekogroszek spalają podawane automatycznie paliwo w sposób ciągły, są funkcjonalne i praktyczne. Piece Defro cechuje ponadto estetyczny wygląd oraz dostępność podzespołów i części.


Zalety kotłów C.O. Defro z podajnikiem:  • posiadają system zautomatyzowanego podawania paliwa,

  • gwarantują ekologiczne spalanie,

  • pozwalają oszczędzić energię,

  • wyposażone są w elementy zwiększające bezpieczeństwo,

  • pracują cicho i równomiernie.


Sprawdź ceny PIECÓW C.O. DEFRO Z PODAJNIKIEM»


Zapisz


Zapisz