Najmodniejsze kolory ścian – trendy 2016

Najmodniejsze kolory ścian – trendy 2016

Modne kolory ścian - trendy 2016


Skandynawskie klimaty to zdecydowanie hit ostatnich lat, który nadal zyskuje nowych wielbicieli. Jeśli chcesz, aby twoje mieszkanie zachwycało stylowym, skandynawskim chłodem postaw na nieskazitelną biel, delikatny beż i brąz, który ociepli wnętrza. Styl skandynawski łączy w sobie idealną biel, naturalne materiały, prostotę i minimalizm.


Farby do wnętrz - aranżacje w stylu skandynawskim


Jeśli chcesz, aby twoje mieszkanie zyskało taki niepowtarzalny, północny klimat postaw na farby Dekoral  (odcienie Klasyczny Alabaster, Bita Śmietana czy Brzoskwiniowy Pastelowy), które idealnie nadają się do ocieplenia bieli i wykończenia wnętrz w stylu skandynawskim. Farby Dekoral doskonale kryją i dają piękny, matowy efekt.


Pastelowe odcienie farb do wnętrz Dekoral w połączeniu z surowym drewnem, naturalnymi dodatkami i zielenią żywych roślin tworzą wnętrze ciepłe i przytulne, w którym z przyjemnością będziesz przebywał, odpoczywał i pracował. Uzupełnij aranżację wiklinowymi dodatkami, powieś dyskretne ozdoby na ścianach, zadbaj o dobre oświetlenie i elementy z naturalnych materiałów (zasłony z lnu, wełniane narzuty czy drewniane skrzyneczki).


Zobacz wszystkie odcienie PASTELOWYCH FARB DEKORAL»


Farby do wnętrz Śnieżka


Słodkie, pastelowe kolory farb czyli cukierkowe wnętrza


To propozycja dla wszystkich miłośników radosnych, przyjemnych wnętrz. Ściany pomalowane śnieżnobiałą farbą Śnieżka Satynowa można śmiało ożywić delikatnymi pastelami, które również zajmują wysokie miejsce w najmodniejszych kolorach sezonu.


Pastelowe farby Śnieżka Satynowa idealnie nadają się do wykończenia:
•    eleganckiego salonu,
•    radosnego pokoju dziecięcego,
•    nowoczesnego, modnego biura,
•    romantycznego, łagodnego pokoju dziennego.


Farby do wnętrz Dekoral w modnych kolorach


Paleta barw farb Śnieżka daje nieskończone możliwości aranżacyjne. Stworzysz z nimi zarówno romantyczny, subtelny pokój nastolatki jak i stylowy, nowoczesny pokój dzienny. Kolor ścian powinien zależeć od twojego gustu i wystroju pokoju – daj się ponieść fantazji i wykorzystaj swoje ulubione barwy do zmiany swojego domu w miejsce idealne, przytulne, estetyczne i wpisujące się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.


Sprawdź paletę barw ŚNIEŻKA SATYNOWA»


Farby do ścian i sufitów Śnieżka