-57%

Ariston GENUS ONE 24 - Kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny 3301018

W magazynie
Dostępność produktu
Zapytaj sprzedawcę - tel. 17 888 6 777
SKU
3301018
Cena promocyjna 6 050,00 zł Regular Price 14 002,50 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 5 879,00 zł
Ariston GENUS ONE 24 kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny 3301018

Piec gazowy Ariston GENUS ONE 24 kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny 3301018

Ariston piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny o mocy cieplnej: 21,5/2,3 kW i sprawności spalania: 97,7/87,9%. Komora spalania kotła: zamknięta. Sposób montażu: wiszący. Materiał: wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej XtraTech™. Piec gazowy Ariston objęty gwarancją: nawet do 8 lat. 

Piec gazowy Ariston to 2-funkcyjne urządzenie z segmentu GENUS dla najbardziej wymagających Klientów o wadze 29,7 kg, szerokości 400 mm, głębokości 315 mm i wysokości 745 mm.

Piece gazowe posiadają mnóstwo zalet, od wygody użytkowania, czystości i oszczędności czasu, po wysoką sprawność, dbałość o środowisko czy nowoczesny design. Postaw na nowoczesne ogrzewanie, poznaj także inne piece gazowe»

Kotły nowej generacji ONE firmy Ariston przełamują obecny model konstruowania nowoczesnych systemów grzewczych. Inteligentne, energooszczędne rozwiązania wyprzedzają pod względem technologicznym urządzenia oferowane obecnie na rynku. Odzwierciedlają nowatorski sposób myślenia o wytwarzaniu energii i wykorzystywaniu jej zasobów. Wprowadzone ulepszenia dotyczą istotnych obszarów takich jak: efektywność i oszczędność energii, komfort użytkowania, integracja systemowa, design i jakość. Już dziś kotły ONE spełniają dyrektywę unijną ERP 2009/125/EC, która będzie obowiązywać od roku 2015.

Kocioł gazowy Ariston GENUS ONE 24 - charakterystyka

 • Nowy wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej XtraTech™.
 • Sekcje przepływowe w wymienniku powiększone o +142% w porównaniu z poprzednią wersją.
 • Duży, dotykowy panel sterowania.
 • Innowacyjny układ zapłonowy, elektroniczna kontrola spalania.
 • Przezbrojenie na inny rodzaj gazu już z poziomu  menu technicznego.
 • Klasa energetyczna A w przypadku połączenia z urządzeniem do termoregulacji.
 • Modulacja mocy 1:10.
 • Protokół komunikacyjny BusBridgeNet®.
 • Funkcja AUTO, funkcja Comfort.
 • Nowa funkcja CARE, automatyczne przypomnienie o konserwacji.
 • Wewnętrzne panele wyciszające.
 • Instalacja również w strefie nad wanną.

Piece gazowe Ariston do 8 lat gwarancji oraz możliwość przezbrojenia kotła na gaz płynny

Możesz przedłużyć standardową 12-miesięczną gwarancję o nawet 8 lat. Gwarancja obejmuje wszystkie piece gazowe Ariston. Jest to płatna usługa, która wymaga zawarcia umowy serwisowej. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.ariston.com/pl-pl/serwis-dla-klientow/warunki-dodatkowej-gwarancji/

Istnieje możliwość przezbrojenia kotła na gaz płynny przez serwisanta. Zestaw przezbrojeniowy dostępny jest u nas lub u serwisanta. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc na infolinię firmy Ariston, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 20.00, pod numer: 12 420 22 20 (po komunikacie wybierz 1). Możesz też skontaktować się z nami https://ezelazny.pl/kontakt

Piece gazowe Ariston to 100% niezawodności

Piece gazowe Ariston to 100-procentowa gwarancja wieloletniej pracy i wysokiej wydajności. Każdy komponent został zaprojektowany z myślą o niezawodności. Został poddany rygorystycznym testom pod kątem jakości, wydajności i bezpieczeństwa. Piece gazowe Ariston wykonane są z mocnych, bardzo wytrzymałych materiałów, podzespołów i produktów do pracy w ekstremalnych warunkach. Są całkowicie bezpieczne. Zobacz wszystkie piece gazowe Ariston https://ezelazny.pl/kotly-gazowe/kotly-ariston.html

  • Kotły gazowe Ariston zostały przetestowane i spełniają wszystkie najnowsze normy i przepisy.
  • Niezawodne, tanie w użyciu.
  • Posiadają unikalny zestaw innowacyjnych inteligentnych funkcji, które zapewniają szybką i stabilną temperaturę ogrzewania oraz łatwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb.
  • Pozwalają oszczędzać energię. Technologie Ariston optymalizują działanie urządzenia, aby maksymalnie ograniczyć zużycie energii i emisje zgodnie z europejskimi przepisami.

100% wydajności.100% wysokiej sprawności.100% bezpieczeństwa.

Ariston jest światowym ekspertem w dziedzinie ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody.

 

Ariston GENUS ONE

 

* szczegóły w zakładce GWARANCJA

 

 

Ariston GENUS ONE 24kW Przekrój Budowa

Dane techniczne

Ariston oferuje najbardziej kompleksowy program opieki nad Państwa kotłem grzewczym. Korzystając z programu „8 lat bez ryzyka” mogą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo, komfort i bezpłatne usuwanie ewentualnych usterek kotła nawet do 8 lat od momentu uruchomienia. Kontrakty serwisowe, które możecie Państwo podpisać z naszymi Autoryzowanymi Serwisantami obejmują szereg usług związanych z konserwacją i kontrolą kotła i jednocześnie zapewniają bezpłatne usuwanie usterek urządzenia w okresie obowiązywania kontraktu.

Kontrakt „Full Service” dedykowany jest dla urządzeń nowych, których okres eksploatacji jest krótszy niż 12 miesięcy. Kontrakt zapewnia 4 letni okres dodatkowej ochrony kotła.

Państwa kocioł jest już po gwarancji? Żaden problem – kontrakt serwisowy „Druga Młodość” zapewni 3 letni okres dodatkowej ochrony z bezpłatnym usuwaniem ewentualnych usterek.

Połączenie standardowej gwarancji, kontraktu „Full Service” i kontraktu „Druga Młodość” pozwoli cieszyć się komfortem, bezpieczeństwem i spokojem ducha przez 8 lat !

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ariston GENUS ONE 24 - Kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny 3301018
ceneo
allegro
opinieo
Jaki piec gazowy do domu 200 m2
Piec zasypowy 5 klasa EcoDesign
Jakie rynny plastikowe wybrać? Przewodnik po wyborze najlepszego systemu rynnowego
Jaki zlew do pralni — praktyczny poradnik
Czym pomalować stare ogrodzenie metalowe?
Jaki piec gazowy z otwartą czy zamkniętą komorą spalania?
Jaki gazowy kocioł kondensacyjny Ariston wybrać?
Co wyróżnia produkty marki Dufa?
Co ma do zaoferowania marka Bondex i dlaczego warto używać jej produktów?
Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe
Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę
Co wyróżnia kotły SAS na rynku?
Zobacz pozostałe artykuły
Ariston GENUS ONE 24 - Kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny 3301018