Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Kocioł KAWAH KDC ECO 2D 15 kW

SKU: KAWAH KDC ECO 2D 15 kW

Dostępność: W magazynie

Kocioł KAWAH KDC ECO 2D 15 kW

Normalna cena: 8 910,00 zł

Cena promocyjna 7 600,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kocioł KAWAH KDC ECO 2D 15 kW

 

Zaletą kotła Kawah KDC EKO 2D 15kW jest zwarta budowa, łatwy dostęp do czyszczenia kotła (od przodu) oraz mniejsze wymagania co do ciągu kominowego.

Kocioł standardowo wyposażony jest w rozbudowany, przyjazny w obsłudze układ sterujący kotłem sterownik PLUM ecoMax 910 R1 który steruje siłownikiem zaworu trzy lub czterodrogowego, oraz sześcioma pompami systemu grzewczego (pompy obiegu bezpośredniego, pompy obiegu mieszającego, pompy obiegu podłogowego, pompy ładującej c.w.u, pompy cyrkulacyjnej CWU i pompy ochrony powrotu.

Kocioł KDC EKO 2D 15kW posiada palnik (Ecoenergia) na paliwo stałe z podajnikiem ślimakowym nowej generacji jest rozwiązaniem pozwalającym na stosowanie szerokiej gamy paliw w postaci sypkiej i granulatu od 0-32mm.

  • Paliwem zasadniczym jest węgiel w granulacji 0-32mm (od miałów do groszków).
  • Palnik bez zmian konstrukcyjnych pracuje również bez zarzutu na bio-paliwach jak pellety, zrębki i zboża.

Konstrukcja nowej dyszy palnika i zastosowanie nowego sposobu podawania paliwa pozwala na stosowanie paliw tzw. trudnych, np. węgle z wysoką liczbą rogi (spiekalnością).

Do konstrukcji podajnika wykorzystano żeliwo, natomiast ślimak wykonany jest z żeliwa sferoidalnego, wpływa to na zwiększenie odporności na korozję. Co ma ogromne znaczenie przy użytkowaniu różnej wilgotności paliw zawierających siarkę przyspieszając korozję.

Zastosowanie żeliwa wpływa na zmniejszenie głośności pracy podajnika i wykazuje mniejszą tendencję do przekazywania drgań na pozostałe elementy kotła.

 

Informacje dodatkowe

Kod produktu KAWAH KDC ECO 2D 15 kW

Katalog KAWAH:

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kocioł KAWAH KDC ECO 2D 15 kW

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x