;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Proponowane kolory Magnat Velatura

MAGNAT Velatura - P17 Almadyn 20ml
MAGNAT Velatura + P21 Koral 100ml
MAGNAT Velatura + P20 Jadeit 20ml
MAGNAT Velatura + P02 Cytryn 20ml
MAGNAT Velatura + P18 Bronzyt 20ml
MAGNAT Velatura + P22 Oliwin 20ml
MAGNAT Velatura + P04 Kalcyt 20ml
MAGNAT Velatura + P16 Hematyt 100ml
MAGNAT Velatura + P15 Cyrkon 20ml
MAGNAT Velatura + P23 Perła 20ml

MAGNAT Velatura + P24 Piryt 20ml

SKU: MAGNAT Velatura + P24 Piryt 20ml

Dostępność: Wysyłka 24h

Zdjęcie Nazwa produktu Cena Ilość
MAGNAT Pigment barwiący - P24 Piryt - 20mL

Normalna cena: 8,50 zł

Cena promocyjna 7,50 zł

MAGNAT Velatura 1L

Normalna cena: 163,50 zł

Cena promocyjna 127,50 zł

MAGNAT paca plastikowa do efektów dekoracyjnych Velatura

Normalna cena: 44,50 zł

Cena promocyjna 33,50 zł

MAGNAT Primer - farba gruntująca do wnętrz 2,5L

Normalna cena: 36,50 zł

Cena promocyjna 30,50 zł

MAGNAT Velatura to akrylowa farba przeznaczona do dekoracji ścian wewnętrznych i detali architektonicznych. Tworzy powłoki, które w charakterystyczny sposób opalizują światło, subtelnie imitując powierzchnię aksamitu. W zależności od metody aplikacji i użytego narzędzia uzyskujemy specyficzne, niejednolite przebarwienia wybranego koloru, zmieniające się w zależności od kąta padania światła.

Oceń ten produkt jako pierwszy

MAGNAT Velatura + P24 Piryt 20ml

MAGNAT Velatura 1L to akrylowa farba przeznaczona do dekoracji ścian wewnętrznych i detali architektonicznych. Tworzy powłoki, które w charakterystyczny sposób opalizują światło, subtelnie imitując powierzchnię aksamitu. W zależności od metody aplikacji i użytego narzędzia uzyskujemy specyficzne, niejednolite przebarwienia wybranego koloru, zmieniające się w zależności od kąta padania światła. 

SPOSÓB STOSOWANIA dla MAGNAT Velatura + P20 Jadeit 20ml

Przygotowanie podłoża.

Podłoże powinno być przygotowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Niezależnie od rodzaju podłoża zaleca się nałożyć farbę gruntującą do wnętrz MAGNAT PRIMER tak, by podłoże było jednolicie białe. Przygotowanie produktu. Farbę Velatura MAGNAT Style  zabarwić MAGNAT Pigmentem Barwiącym  P24 Piryt 20ml. Dopuszczalna ilość pigmentu nie powinna przekroczyć 3% objętości barwionego wyrobu. Dokładnie, powoli wymieszać ręcznie. Czynność powtórzyć przed rozpoczęciem pracy oraz w trakcie malowania. Nie rozcieńczać wodą, nie dodawać wapna, nie mieszać z innymi farbami. W przypadku barwienia na ten sam kolor kilku opakowań, w celu zapewnienia jednolitego efektu kolorystycznego, przeznaczone do barwienia produkty należy kolorować w jednym pojemniku zbiorczym.

 

SPOSÓB APLIKACJI

ETAP 1

Przeznaczoną pod dekorację powierzchnię malujemy jeden raz farbą gruntującą do wnętrz MAGNAT PRIMER. Do właściwych prac przystępujemy po wyschnięciu warstwy podkładowej.

ETAP 2

Na wcześniej przygotowaną suchą powierzchnię nakładamy pędzlem pierwszą warstwę farby Magnat Velatura z dodatkiem Magnat Pigment P24 Piryt 20ml. Produkt nanosimy równomiernie, najlepiej metodą krzyżową. Pokrywając kolejne fragmenty dekorowanej powierzchni należy pamiętać, by ich łączenie odbywało się „na mokro”. Czas schnięcia pierwszej warstwy: 4 godz.

ETAP 3

Na suchą powierzchnię nakładamy kolejną warstwę farby w taki sam sposób, jak w etapie 2. Po ok. 5-10 minutach (uwzględniając warunki otoczenia), gdy farba zacznie wysychać rozcieramy ją, wykonując ruchy okrężne pacą plastikową przyłożoną płasko do podłoża. Pokrywając kolejne fragmenty dekoracji postępujemy w taki sam sposób. Uwagi. Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej, deklarowanej wydajności wyrobu. Prace malarskie wykonywać w temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C i wilgotności powietrza do 75%. Chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Temperatura przechowywania: od +5°C do +30°C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Produkt nie wymaga od wykonawcy konkretnych umiejętności z zakresu aplikacji tego typu materiałów.

 

 

Wydajność: do 10 m2/l na gładkim podłożu

 

Marka MAGNAT
Produkt Velatura
Pojemność 1L
Wydajność do 10 m2/l na gładkim podłożu

Napisz własną recenzję

Oceniasz: MAGNAT Velatura + P24 Piryt 20ml

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x