MAGNAT Perla Sabbia - srebro 2,5L

W magazynie
Dostępność produktu
Wysyłka 24h
SKU
5903973117667
Cena promocyjna 319,50 zł Regular Price 441,50 zł
MAGNAT Perla Sabia srebro 2,5L to metalizująca strukturalna farba akrylowa przeznaczona do dekoracji wnętrz, która dzięki zastosowaniu specjalnych metalicznych wypełniaczy tworzy na powierzchni ścian przestrzenną dekorację z charakterystyczną satynową poświatą z dodatkiem „perłowego piasku”.
MAGNAT Perla Sabbia - srebro 2,5L jest do kupienia w przyrostach co 1

MAGNAT Perla Sabbia - srebro 2,5L

MAGNAT Perla Sabbia - srebro 2,5L to metalizująca strukturalna farba akrylowa przeznaczona do dekoracji wnętrz, która dzięki zastosowaniu specjalnych metalicznych wypełniaczy tworzy na powierzchni ścian przestrzenną dekorację z charakterystyczną satynową poświatą z dodatkiem „perłowego piasku”.

MAGNAT Perla Sabbia - Srebro 2,5L

 

 

MAGNAT Perla Sabbia kolory

 

Przygotowanie podłoża. Powierzchnia przeznaczona do dekoracji powinna być przygotowana zgodnie z zasadami sztuki budowalnej i zagruntowane farbą MAGNAT PRIMER .

Przygotowanie produktu. Produkt jest gotowy do użycia. Możliwe jest barwienie go Pigmentem Barwiącym MAGNAT w proporcji nie przekraczającej 5% objętości barwionego wyrobu wedłóg receptur ze wzornika kolorów. Farbę Perla Sabia z dodatkiem pigmentu należy wymieszać ręcznie dokładnie, powoli. Czynność powtórzyć Przed rozpoczęciem oraz w trakcie malowania należy ponownie przemieszać zabarwioną farbę. Nie należy jej rozcieńczać wodą, nie dodawać wapna, oraz nie mieszać z innymi farbami. W przypadku barwienia kilku opakowań na ten sam kolor, aby zapewnić jednolity efekt kolorystyczny, przeznaczone do zakolorowania produkty należy barwić w jednym opakowaniu zbiorczym.

SPOSÓB APLIKACJI

ETAP 1

Przeznaczoną pod dekorację powierzchnię malujemy 1-2 razy farbą gruntującą do wnętrz MAGNAT PRIMER tak, aby podłoże było jednolite kolorystycznie. Do właściwych prac przystępujemy po wyschnięciu warstwy podkładowej.

 

ETAP 2

Produkt należy nakładać 1-warstwowo za pomocą płaskiego pędzla lub rękawicy dekoracyjnej. Każdorazowo nanosimy równomiernie niewielką ilość farby na powierzchnię nie większą niż 1 m˛ i rozprowadzamy ją w różnych kierunkach. Pokrywając kolejne fragmenty dekorowanej powierzchni, najlepiej łączyć je od strony suchej do mokrej.

 

ETAP 3

Po całkowitym utwardzeniu farby, tj. po 24 godzinach, powierzchnie szczególnie narażone na zabrudzenia zaleca się pomalować bezbarwnym Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style.

 

Uwagi

Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej, deklarowanej wydajności wyrobu. Prace malarskie wykonywać w temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C i wilgotności powietrza do 75%. Chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Temperatura przechowywania: od +5°C do +30°C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Produkt nie wymaga od wykonawcy konkretnych umiejętności z zakresu aplikacji tego typu materiałów.


 

Wydajność: do 6 m2/L na gładkim podłożu

 

MarkaMAGNAT
ProduktPerla SabBia
PojemnośćSrebro 2,5L
Wydajnośćdo 6 m2/L na gładkim podłożu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MAGNAT Perla Sabbia - srebro 2,5L
ceneo
allegro
opinieo
Jaki gazowy kocioł kondensacyjny Ariston wybrać?
Co wyróżnia produkty marki Dufa?
Co ma do zaoferowania marka Bondex i dlaczego warto używać jej produktów?
Aksilbet - farby na powierzchnie betonowe
Marka Lowicyn - zupełnie nowe spojrzenie na farbę
Co wyróżnia kotły SAS na rynku?
Jak prawidłowo dobrać moc kotła dla swojego domu?
Kotły 5 klasa, dyrektywa EcoDesign
System rynnowy Bryza - jak dobrać odpowiednią wielkość systemu rynnowego?
Piece spełniające unijne normy – 5 klasa Ecodesign
Wymiana kaloryferów na grzejniki aluminiowe
Piece Defro na ekogroszek z podajnikiem
Zobacz pozostałe artykuły
MAGNAT Perla Sabbia - srebro 2,5L