Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Magnat Style

MAGNAT Beton 10kg

SKU: 5903973073284

Dostępność: Wysyłka 24h

MAGNAT Beton 10kg - drobnoziarnisty tynk mineralny nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu lub w zależności od techniki aplikacji pozwala uzyskać efekt: deskowania, stalowej formy, gładki czy lity z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. To modny artystyczny tynk, który stanowi wysublimowaną dekorację nowoczesnych wnętrz, doskonale harmonizującą z metalem, szkłem i surowym drewnem. Po zabezpieczeniu Lakierem Rustykalnym MAGNAT powierzchnia staje się zmywalna co pomaga w utrzumaniu czystości.

Normalna cena: 309,50 zł

Cena promocyjna 260,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

MAGNAT Beton 10kg - drobnoziarnisty tynk mineralny

MAGNAT Beton 10kg - drobnoziarnisty tynk mineralny nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu lub w zależności od techniki aplikacji pozwala uzyskać efekt: deskowania, stalowej formy, gładki czy lity z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. To modny artystyczny tynk, który stanowi wysublimowaną dekorację nowoczesnych wnętrz, doskonale harmonizującą z metalem, szkłem i surowym drewnem. Po zabezpieczeniu Lakierem Rustykalnym MAGNAT powierzchnia staje się zmywalna co pomaga w utrzumaniu czystości.Sposób aplikacji:

ETAP 1
Przeznaczoną pod dekorację powierzchnię malujemy jeden raz Farbą Podkładową MAGNAT Style. Do właściwych prac przystępujemy po wyschnięciu warstwy podkładowej.

ETAP 2
Za pomocą pacy weneckiej nakładamy gładko i równomiernie warstwę tynku Beton MAGNAT Style. Po nałożeniu ok. 1 m2 na jeszcze mokrej powierzchni pacą tworzymy wzór poprzez miejscowe wydrapywanie i wygładzanie nałożonej masy. Pokrywając kolejne fragmenty dekorowanej powierzchni należy pamiętać, by ich łączenie odbywało się „na mokro”. Po nałożeniu ok. 4 m2 (lub po upływie ok. 20-30 minut) całość delikatnie wygładzamy i pozostawiamy do wyschnięcia. Czas schnięcia warstwy – 12 godz.

ETAP 3
Po całkowitym wyschnięciu w celu dodatkowego zabezpieczenia powłoki całość malujemy, za pomocą pędzla lub wałka, bezbarwnym lakierem rustykalnym Magnat . Lakier zapewnia uzyskanym powłokom odporność na szorowanie i zmywanie wodą z dodatkiem detergentów.

 

Wzór niestandardowy - SŁOJE DREWNA na betonie z wykożystaniem Beton + Lakier Rustykalny Złoty -

SPOSÓB APLIKACJI:
1. Nakładamy jedną warstwę Farby Podkładowej MAGNAT Style i pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 2-4 godz.
2. Beton MAGNAT Style przygotowujemy zgodnie z opisem na opakowaniu i pozostawiamy na ok. 1 godzinę w zamkniętym opakowaniu. Przy pomocy Pacy Weneckiej MAGNAT Style nakładamy jedną warstwę dekoracji Beton MAGNAT Style równomiernie na powierzchni około 1 m2 (w zależności od wysokości dekorowanej powierzchni, przyjętej techniki aplikacji) i na jeszcze mokrej powierzchni, za pomocą Stempla do Dekoracji MAGNAT Style (wzór imitujący słoje drewna), tworzymy wzór „słoi drewna”. Wzór otrzymujemy przeciągając Stempel w kierunku pionowym lub poziomym, jednocześnie wykonując krótkie ruchy góra-dół nadgarstkiem. Następnie po około 5 minutach, ale nie w momencie kiedy powierzchnia jest wyschnięta, wygładzamy powierzchnię pacą wenecką.
3. Na powierzchnię około 1 m2 przy użyciu wałka nanosimy Lakier Rustykalny MAGNAT Style złoty, a następnie krawędzią pacy weneckiej, dociskając do powierzchni, rozprowadzamy w kierunku powstałego wzoru, tak, aby nadmiar lakieru pozostał we wzorze. W celu uzyskania większej głębi koloru czynność tą powtarzamy.

Wydajność: do 1m2/kg przy jednej warstwie (ilość warstw:1)
Produkt dostepny również w mniejszym opakowaniu  Magnat Beton 3kg 

 

Marka MAGNAT
Produkt Beton
Pojemność 10kg
Wydajność do 1m2/kg przy jednej warstwie (ilość warstw:1)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: MAGNAT Beton 10kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x