Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Paleta dostępnych kolorów

LOWICYN-SX BRĄZOWY - RAL 8016 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX CZARNY - RAL9005 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX SZARY JASNY - RAL 7046 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX CZERWONY WINNY - RAL 3005 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX CZERWONY SYGNAŁOWY - RAL 3001 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX BIAŁY - RAL9003 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX ZIELONY CIEMNY - RAL 6005 POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX MAHOŃ POŁYSK - 0,8L 5L 10L
LOWICYN-SX CZERWONY TLENKOWY - RAL 3009 POŁYSK - 0,8L 5L 10L

LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 POŁYSK - 0,8L 5L 10L

SKU: LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY

Dostępność: Wysyłka 24h

Zdjęcie Nazwa produktu Cena Ilość
LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY 10L - RAL 8017 POŁYSK

Normalna cena: 443,91 zł

Cena promocyjna 400,50 zł

LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY 5L - RAL 8017 POŁYSK

Normalna cena: 231,92 zł

Cena promocyjna 218,50 zł

LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY 0,8L - RAL8017 POŁYSK

Normalna cena: 45,75 zł

Cena promocyjna 41,50 zł

LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 połysk połysk to ochronno-dekoracyjna farba poliwinylowa, do malowania powierzchni ocynkowanych, (dachy, rynny, parapety, ogrodzenia, maszyny i urządzenia, oraz konstrukcje ze stali ocynkowanej). Służy również do renowacji i doszczelnienia powłoki cynkowej natryskiwanej termicznie. Tworzy gładką termoplastyczną powłokę z połyskiem, w pełni odporną na wilgoć i czynniki atmosferyczne (kwaśne deszcze, promienie UV), środowisko słabo kwaśne i słabo alkaliczne. Można nią malować elementy stalowe, aluminiowe, oraz z drewna i materiałów drewnopochodnych jak również tynku i betonu.

Oceń ten produkt jako pierwszy

LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 POŁYSK

LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 POŁYSK połysk to ochronno-dekoracyjna farba poliwinylowa, do malowania powierzchni ocynkowanych, (dachy, rynny, parapety, ogrodzenia, maszyny i urządzenia, oraz konstrukcje ze stali ocynkowanej).  Służy również do renowacji i doszczelnienia powłoki cynkowej natryskiwanej termicznie. Tworzy gładką termoplastyczną powłokę z połyskiem, w pełni odporną na wilgoć i czynniki atmosferyczne (kwaśne deszcze, promienie UV), środowisko słabo kwaśne i słabo alkaliczne. Można nią malować elementy stalowe, aluminiowe, oraz z drewna i materiałów drewnopochodnych jak również tynku i betonu.
 
 
W naszej ofercie mamy również wersję matową farby Lowicyn

Przygotowanie podłoża do malowania farbą Lowicyn-SX:  Przed  malowaniem podłoże należy starannie odtłuścić. Najlepiej użyć do  tego  celu   wodnego roztworu preparatu EMULSOL RN-1
Powierzchnie ocynkowane eksploatowane i przeznaczone do malowania renowacyjnego przed malowaniem oczyścić z przylegającego brudu i luźno trzymającej się powłoki starej farby (dot. renowacji), a  następnie zmyć roztworem wodnym preparatu Emulsol RN-1 . Ubytki powłoki – w przypadku  braku korozji stali - uzupełnić farbą LOWICYN lub LOWICYN-SX.  
Miejsca skorodowane (korozja stali)  oczyścić ręcznie, nastepnie zabezpieczyć  farbą  poliwinylową do gruntowania przeciwrdzewną LOWIKOR-2 , która przywraca ciągłość warstwy cynkowej - zgodnie z instrukcją stosowania tej farby. 
Wykonanie zaprawek miejsc oczyszczonych należy użyć do gruntowania przeciwrdzewną farbę poliwinylową LOWIKOR-2 ,
Elementy aluminiowe i aluminiowane natryskowo  przed pomalowaniem farbą LOWICYN-SX zagruntować farbą  poliwinylową do gruntowania przeciwrdzewną LOWIKOR-2.

Elementy stalowe przed malowaniem LOWICYN-SX  zagruntować:
- farbą  poliwinylową do gruntowania przeciwrdzewną LOWIKOR-2 
Powierzchnie z drewna i materiałów drewnopochodnych można bezpośrednio pomalować farbą LOWICYN-SX (lub po uprzednim zaimpregnowaniu odpowiednim preparatem chroniącym przed  rozwojem szkodliwych mikroorganizmów. 
Powierzchnie uprzednio pomalowane farbami z grupy  LOWICYN  mogą być bezpośrednio malowane  farbą LOWICYN-SX.
     
UWAGA: Stosować rozcieńczalnik do wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych ogólnego stosowania POLIFARB ŁÓDŹ.  Nie stosować innych, rozcieńczalników o nieodpowiednim składzie.     

- Czas sezonowania powłoki przed nałożeniem następnej warstwy:  Kolejną warstwę farby można nakładać po wyschnięciu poprzedniej do co najmniej 1 stopnia (po ok. 2 godz. w temp. 20ºC) lub w dowolnie dłuższym czasie.   W przypadku malowania powierzchni takich jak: stal, aluminium, drewno, materiały drewnopochodne,  tynk i beton, które gruntuje się innym produktem malarskim, farbę  LOWICYN-SX  nakładać  po  całkowitym wyschnięciu  powłoki gruntującej.
 

Napisz własną recenzję

Oceniasz: LOWICYN-SX BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 POŁYSK - 0,8L 5L 10L

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x