Łazienka
Baterie, syfony, akcesoria łazienkowe
Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów łazienkowych, począwszy od baterii, części zamiennych do baterii, natrysków, rączek i węży, po stelaże podtynkowe, akcesoria łazienkowe, syfony i spusty.
Baterie łazienkowe dostępne w naszym sklepie można podzielić na:
- umywalkowe,
- wannowe,
- natryskowe,
- bidetowe,
- zlewozmywakowe.
Wszystkie baterie wykonane zostały z trwałego mosiądzu i dodatkowo zabezpieczone przed korozją i rdzą. Dysponujemy wieloma modelami baterii łazienkowych, które doskonale sprawdzają się we wnętrzu nowoczesnym lub tradycyjnym. W swojej ofercie mamy także elementy zastępcze do baterii (uchwyty baterii, przełączniki natrysku, głowice), jak również różnego rodzaju natryski (punktowe, przesuwne) lub same rączki natryskowe i węże dopasowane do baterii.
Poza bogatą ofertą baterii łazienkowych i kuchennych nasz sklep dysponuje stelażami podtynkowymi, które umożliwiają montaż wiszących toalet i bidetów, wieloma modelami płytek uruchamiających WC, syfony i spusty Viega oraz akcesoriami łazienkowymi:
- mydelniczki,
- półki narożne i szklane do łazienki,
- szczotki stojące do WC,
- uchwyty i różnego typu wieszaki na ręczniki, papier toaletowy.
Rozpoczął się sezon grzewczy, wiec już od kilku tygodni możecie czytać artykuły o ogrzewaniu, które publikujemy na naszych blogach. Postanowiliśmy zebrać wszystkie te poradniki i stworzyć przydatną listę, dzięki której szybciej traficie do artykułu, jaki Was najbardziej zainteresuje, a tym samym być może pozwoli ograniczyć wydatki na ogrzewanie domu czy mieszkania.
Jakakolwiek reklama oświetlenia jest tu zbędna, gdyż każdy wie, że najlepsza jest żarówka Philips energooszczędna. Nie będzie też to z mojej strony żadna kokieteria, jeśli powiem, że do zlewozmywaków najlepsza jest dwuuchwytowa bateria. Z jednym i z drugim łatwiejsze jest życie - wid
Kanał podtynkowy, gdzieś w ścianie wmontowany by włącznik Fala ułatwił domownikom funkcjonowanie. Jedno i drugie pomagać sobie musi bo jaki inny włącznik bez kanału prąd w całym domu 'wymusi' . Kiedy ciemno już w domu nastanie i światło włączyć trzeba wtedy Fala i kanał do pracy
Gdy po różnych trudach życia codziennego, zechcesz doświadczyć czegoś miłego, udaj się do łazienki, napuść wody w wannę i weź pachnące mydło z mydelniczki Andex. Mydelniczka ta bowiem będzie cieszyć Twoje oko, a Ty dzięki temu zrelaksujesz się głęboko. A jeśli chcesz mieć przy
Spotkały się raz wąż natryskowy i przedłużacz półtorametrowy. Połączyło ich to, że są długaśne, więc zrobili sobie zdjęcie „słitaśne” To jeszcze na myśl mi przychodzi, że jedno prąd, drugie wodę przewodzi.
Z mydelniczką "14" ażurową, będziesz się czuła w swej łazience prawdziwą królową. Da ci ona doznań estetycznych wiele, cudownie przyjemne będą twe kąpiele. A jeszcze przyjemniej będzie kąpać się królowej, dzięki nowej żarówce halogenowej. Rozświetli ona całą twą łazienkę
Papier wisiał na Andex wieszaku jak boczek w sklepie mięsnym na haku. W łazience ciężko się wieszakowi żyło, czuł się jakby go wcale nie było. Szukali ludzie papieru po omacku, w udręce, a Andex tylko załamywał ręce. Aż dnia pewnego rozbłysły żarówki nowe Kanlux Premium halogenow
Opcje zakupów
- Kategoria
- Producenci (Razem)
-
- Abusanitair (3)
- JOMOTech (3)
- Viega (3)
- Cena
Nie ma produktów do porównania.