Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Kocioł KAWAH KDC ECO AGRO 3D 30 kW

SKU: KAWAH KDC ECO AGRO 3D 30 kW

Dostępność: W magazynie

Kocioł KAWAH KDC ECO AGRO 3D 30 kW

Normalna cena: 11 475,00 zł

Cena promocyjna 9 300,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kocioł KAWAH KDC ECO AGRO 3D 30 kW

 

Kocioł KDC EKO AGRO jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

Ważną cechą kotła jest jego zwarta budowa, łatwy dostęp do czyszczenia kotła (od przodu) oraz mniejsze wymagania co do ciągu kominowego. Kocioł standardowo wyposażony jest w rozbudowany lecz przyjazny w obsłudze układ sterujący kotłem, siłownikiem zaworu trzy lub czterodrogowego oraz czterema pompami systemu grzewczego (pompa C.O., pompa ciepłej wody użytkowej, pompa ogrzewania podłogowego i pompa cyrkulacji).

Kocioł KDC EKO AGRO posiada palnik na paliwo stałe z podajnikiem ślimakowym nowej generacji jest rozwiązaniem pozwalającym na stosowanie szerokiej gamy paliw w postaci sypkiej i granulatu od 0-32mm. Paliwem zasadniczym jest biomasa niedrzewna w granulacji 0-32mm. Palnik bez zmian konstrukcyjnych pracuje również bez zarzutu na bio-paliwach. Konstrukcja nowej dyszy palnika i zastosowanie nowego sposobu podawania paliwa pozwala na stosowanie paliw tzw. trudnych.

Do konstrukcji podajnika wykorzystujemy żeliwo, natomiast ślimak wykonany jest z żeliwa sferoidalnego, wpływa to na zwiększenie odporności na korozję. Ma to ogromne znaczenie przy użytkowaniu różnej wilgotności paliw zawierających siarkę przyspieszając korozję. Zastosowanie żeliwa wpływa na zmniejszenie głośności pracy podajnika i wykazuje mniejszą tendencję do przekazywania drgań na pozostałe elementy kotła.

 

Informacje dodatkowe

Kod produktu KAWAH KDC ECO AGRO 3D 30 kW

Katalog KAWAH:

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kocioł KAWAH KDC ECO AGRO 3D 30 kW

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x