;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Paleta dostepnych kolorów

EKO-LOWICYN ZIELONY CIEMNY - RAL6005 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN MAHOŃ - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN CEGLASTY - RAL 8004 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN BRĄZOWY KASZTANOWY - RAL 8015 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN KOŚĆ SŁONIOWA - RAL1015 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN CZARNY - RAL9005 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN SZARY GRAFITOWY - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN CZERWONY TLENKOWY - RAL 3009 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN BRĄZOWY ORZECHOWY - RAL 8011 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN GRAFITOWY - RAL7024 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN BIAŁY - RAL9003 - 1L 5L 10L
EKO-LOWICYN SZARY JASNY - RAL7046 - 1L 5L 10L

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - 1L 5L 10L

SKU: EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY

Dostępność: Wysyłka 24h

Zdjęcie Nazwa produktu Cena Ilość
EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 10L - RAL8017

Normalna cena: 442,50 zł

Cena promocyjna 369,00 zł

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 5L - RAL8017

Normalna cena: 217,50 zł

Cena promocyjna 208,50 zł

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY 1L - RAL8017

Normalna cena: 50,50 zł

Cena promocyjna 46,50 zł

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - jest to akrylowa farba przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Doskonała do renowacji pokryć dachowych, rynien, parapetów, ogrodzeń wykonanych z blachy i stali ocynkowanej, jak również do konstrukcji stalowych ocynkowanych, elementów maszyn i urządzeń itp. Nie zawiera rozpuszczalników, przez co jest nadaje się na niemal wszystkie powierzchnie wcześniej malowane różnymi farbami. Jest to farba wysoko elastyczna co oznacza że jest odporna na szybkie i częste zmiany temperatur zewnętrznych.

Oceń ten produkt jako pierwszy

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017

EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - jest to akrylowa farba przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Doskonała do renowacji pokryć dachowych,  rynien,  parapetów, ogrodzeń  wykonanych  z blachy  i stali ocynkowanej, jak również do konstrukcji stalowych ocynkowanych,  elementów maszyn i urządzeń itp. Nie zawiera rozpuszczalników, przez co jest nadaje się na niemal wszystkie powierzchnie wcześniej malowane różnymi farbami. Jest to farba wysoko elastyczna co oznacza że jest odporna na szybkie i częste zmiany temperatur zewnętrznych.

Eko-Lowicyn to farba która można pomalować elementy aluminiowe,  stalowe,  z tynku,  betonu i PCV jeżeli występują w obiekcie  budowlanym,  a wymagane  jest  zachowanie kolorystyki  tegoż  obiektu,  po ich odpowiednim zagruntowaniu,  uwzględniającym specyficzne  właściwości  podłoża.  Powłoki farby mogą być eksploatowane  w środowisku wiejskim,  miejskim, przemysłowym, w atmosferze suchej  i wilgotnej. Jest to wyrób nieszkodliwy dla użytkownika oraz środowiska naturalnego, ponadto niepalny. 

Eko-Lowicyn to farba kryjąca, daje gładkią, półmatową  powieżchnię przy czym posiada wysoką odporność na oddziaływanie naturalnych zewnątrznych czynników atmosferycznych, w tym promieniowania słonecznego UV.   Wyrób może być stosowany standardowymi technikami malarskimi, z użyciem wody jako rozcieńczalnika. Jest produkowana w szerokiej gamie kolorystycznej (wg. RAL ) 
 
Na skorodowane elementy ocynkowane stosować  podkład antykorozyjny LOWIKOR-2

Przyqotowanie  podłoża do malowania:
Powerzchnie przeznaczone do malowania  powinny  być czyste  i suche, pozbawione kurzu, oraz olejów i innych  zanieczyszczeń. Przed  malowaniem podłoże należy starannie odtłuścić. Najlepiej użyć do tego celu wodnego roztworu  preparatu EMULSOL RN-1, (sporządzonego  zgodnie  z  instrukcją podaną na jego opakowaniu).

Jak malować – narzędzia, schnięcie, ilość warstw farby
Eko-Lowicyn można nanosić dowolną metodą – pędzlem do farb wodorozcieńczalnych, wałkiem, natryskiem powietrznym lub bezpowietrznym. Dla łatwiejszej aplikacji farbę można rozcieńczyć zwykłą wodą wodociągową, ale w ilości nie przekraczającej 5% objętości. Chcąc uzyskać wymarzony kolor można wymieszać farby eko-Lowicyn w różnych odcieniach, ale farby tej nie należy łączyć z innymi produktami malarskimi!
Najlepsze efekty uzyskuje się po nałożeniu 2-3 warstw produktu co zapewnia końcową grubość powłoki w zakresie 60-90 mikronów. Przed naniesieniem kolejnej warstwy należy odczekać przynajmniej 12 godzin, aż farba wyschnie do trzeciego stopnia. Jeżeli dokonaliśmy gruntowania innym produktem malarskim, czas jaki należy odczekać wydłuża się do 24 godzin.

Czas wysychania: 
 1 warstwa - 2,5 godziny; 
Wydajność teoretyczna:
Przy powłoce o grubości 30µm - 13 m2 / litr. - pig. tradycyjne

Napisz własną recenzję

Oceniasz: EKO-LOWICYN BRĄZOWY CZEKOLADOWY - RAL 8017 - 1L 5L 10L

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x