Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

DOMALUX Bezzapachowy półmat - 1L 5L - lakier do boazerii

SKU: DOMALUX Bezzapachowy półmat - 1L 5L - lakier do boazerii

Dostępność: W magazynie

Zdjęcie Nazwa produktu Cena Ilość
DOMALUX BEZZAPACHOWY Półmat 5L

Normalna cena: 156,90 zł

Cena promocyjna 146,90 zł

DOMALUX BEZZAPACHOWY Półmat 1L

Normalna cena: 33,90 zł

Cena promocyjna 31,90 zł

DOMALUX Bezzapachowy półmat oraz mebli i przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń nie narażonych na działanie wody i innych agresywnych mediów. Uzyskana powłoka charakteryzuje się subtelnym wyglądem wydobywającym naturalny urok lakierowanej powierzchni, podkreślając zarazem strukturę drewna. Ze względu na cechy ekologiczne szczególnie polecany do wymalowań takich jak żłobki, przedszkola, mieszkania prywatne.. Domalux Bezzapachowy otrzymał atest hipoalergiczności. Dzięki nowoczesnej recepturze, lakier pozbawiony jest szkodliwych, chemicznych substancji, a przez to jest przyjazny nawet dla osób szczególnie wrażliwych i alergików.

Oceń ten produkt jako pierwszy

DOMALUX Bezzapachowy półmat - 1L 5L - lakier do boazerii

DOMALUX Bezzapachowy półmat - 1L 5L - lakier do boazerii oraz mebli i przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń nie narażonych na działanie wody i innych agresywnych mediów. Uzyskana powłoka charakteryzuje się subtelnym wyglądem wydobywającym naturalny urok lakierowanej powierzchni, podkreślając zarazem strukturę drewna. Ze względu na cechy ekologiczne szczególnie polecany do wymalowań takich jak żłobki, przedszkola, mieszkania prywatne.. Domalux Bezzapachowy otrzymał atest hipoalergiczności. Dzięki nowoczesnej recepturze, lakier pozbawiony jest szkodliwych, chemicznych substancji, a przez to jest przyjazny nawet dla osób szczególnie wrażliwych i alergików. Dzięki temu może być bez obaw stosowany w pokojach dziecięcych i przedszkolach. Podczas aplikacji i schnięcia możemy pozostać w malowanym pomieszczeniu. Lakier jest niezwykle trwały i odporny na ścieranie, a przy tym ma delikatny, niedrażniący zapach.

Zalety DOMALUX Bezzapachowy półmat - 1L 5L - lakier do boazerii:  
-Zachowuje naturalny kolor drewna
- Hipoalergiczny
- Szybkoschnący

 

 
DOMALUX lakier do boazerii BEZZAPACHOWY - 1L 5L
Produkcja: PÓŁMAT
Wydajność: 1L / 10m²
Rozcieńczalnik: woda pitna
Nakładanie warstwy po: 6h
Ilość warstw: 2
Czas schnięcia: 6h


Sposób przygotowania: 

Etap 1 - Przygotowanie podłoża:  
Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, gładka, przeszlifowana papierem ściernym o granulacji 180-240 i następnie dokładnie oczyszczona z pyłu.  
Etap 2 - Malowanie:
Lakier przed użyciem należy starannie wymieszać w oryginalnym opakowaniu. Stosować w postaci handlowej lub rozcieńczyć woda pitną (max 5%). Po nałożeniu pierwszej warstwy, po czasie co najmniej 6h powierzchnię polakierowaną przeszlifować papierem ściernym o granulacji nr 180-240, dokładnie odpylić, przetrzeć szmatką, a następnie nałożyć drugą warstwę lakieru.  
Etap 3 - Czyszczenie narzędzi:  
Do mycia narzędzi malarskich stosować wodę pitną.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: DOMALUX Bezzapachowy półmat - 1L 5L - lakier do boazerii

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x