Zlew gospodarczy Abusanitair białyZlew gospodarczy Abusanitair to połączenie funkcjonalności i estetyki. Elegancki zlew gospodarczy sprawdza się w nowoczesnych kotłowniach, warsztatach, garażach, ogrodach, a dodatkowo funkcjonalny (głęboki, komfortowy, odporny) ułatwia codzienne prace porządkowe.


Materiał:  wysokogatunkowy pilipropylen – odporny na pęknięcia, działanie niskich i wysokich temperatur (mróz, gorąca woda), roztworów ługów, kwasów i zasad. Zlew gospodarczy można trwale obciążać, nie rdzewieje i nie łuszczy się.

Technologia: „sandwich” - zapewnia ekstremalną wytrzymałość na uszkodzenia.

Łatwość czyszczenia – zlew gospodarczy  Abusanitair nie posiada zagłębień, ostrych krawędzi, w których mógłby zbierać się brud.  Jedwabiście matowa powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Wyposażenie:  Każdy z modeli zlewów wyposażony jest w system odpływowo-przelewowy, elementy montażowe oraz szablon ułatwiający montaż.

Wymiary - Zlew gospodarczy Abusanitair dostępny jest w różnych wymiarach (od najmniejszego  zlewu przyściennego, poprzez zlewy średniej wielkości multiset i Compact a skończywszy na obszernych zlewach takich jak komora pralnicza i komora maxi).

Zastosowanie – piwnica, pralnia, warsztat, kotłownia, ogród.

Gwarancja – 10-letnia gwarancja na pęknięcia.

Design - nowoczesne wzornictwo.

Akcesoria – akcesoria do zlewu gospodarczego Abusanitair (okapnik, półka, haki wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego).

Kolorystyka – biel, beż, granit.

Zlew przemysłowy Abusanitair biały


Zobacz pozostałe ZLEWY GOSPODARCZE»