Rozpoczął się sezon grzewczy, wiec już od kilku tygodni możecie czytać artykuły o ogrzewaniu, które publikujemy na naszych blogach. Postanowiliśmy zebrać wszystkie te poradniki i stworzyć przydatną listę, dzięki której szybciej traficie do artykułu, jaki Was najbardziej zainteresuje, a tym samym być może pozwoli ograniczyć wydatki na ogrzewanie domu czy mieszkania.


Oto najpopularniejsze artykuły o ogrzewaniu z naszych blogów:

1. Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu w sezonie jesienno-zimowym

Rozpoczynający się sezon grzewczym to przede wszystkim wyższe koszty ogrzewania. Nasza strefa klimatyczna nas nie rozpieszcza, więc warto wiedzieć jak sprawić, by płacić mniej. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne. Podpowiadamy w jaki sposób zaoszczędzić.
Więcej na: http://piece-kotly.eu/zaoszczedzic-ogrzewaniu-sezonie-jesienno-zimowym/

2. Jak tanio i ekologicznie ogrzać dom

Chętnie szukamy oszczędności i budujemy energooszczędne domy, które sprzyjają środowisku. W tego typu domach instaluje się ekologiczne i ekonomiczne systemy grzewcze. W poradniku znajdziesz ekologiczne i oszczędne urządzenia, poznasz ich wady i zalety oraz szacunkowy koszt zakupu i eksploatacji.
Więcej na: http://piece-kotly.eu/jak-tanio-i-ekologicznie-ogrzac-dom/

3. W jaki sposób nawilżyć powietrze w sezonie grzewczym
Suche i gorące powietrze to zagrożenie dla naszego zdrowia. Niestety, mało kto stosuje specjalne urządzenia czy nakładki z filtrem na grzejniki aluminiowe, które mają zadbać o właściwą wilgotność. Dlaczego powinieneś zainwestować w nawilżacz grzejnikowy?
Więcej na: http://www.grzejniki-aluminiowe.com.pl/sposob-nawilzyc-powietrze-sezonie-grzewczym/

4. Na co zwrócić uwagę przy wyborze nawilżacza powietrza?
Suche powietrze ma negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, ale jakie nawilżacze wybrać, by dobrze funkcjonowały razem z grzejnikami aluminiowymi? Zrobiliśmy krótki rekonesans, w poradniku znajdziesz nasze wnioski.
Więcej na: http://www.grzejniki-aluminiowe.com.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-nawilzacza-powietrza/

5. Jak rozmieścić grzejniki w domu
Odpowiednie rozmieszczenie grzejników także wpływa na niższe koszty ogrzewania i zapewnienie równomiernej temperatury w pomieszczeniach. Z naszego poradnika dowiesz się czy lepiej montować grzejnik pod oknem, na ścianie zewnętrznej lub wewnętrznej.
Więcej na: http://www.grzejniki-stalowe.com.pl/jak-rozmiescic-grzejniki-w-domu/

6. Jak dobrać moc grzejników stalowych do pomieszczenia
Zastanawiasz się jaką moc powinny mieć grzejniki stalowe, jakie parametry uwzględnić przy dobieraniu mocy grzejnika do pomieszczenia. Z poradnika dowiesz się co wziąć pod uwagę, na co w pierwszej kolejności zwrócić uwagę i jak określić zapotrzebowanie na ciepło w swoim domu.
Więcej na: http://www.grzejniki-stalowe.com.pl/jak-dobrac-moc-grzejnikow-stalowych-do-pomieszczenia/