Masa dekoracyjna Stiuk Wenecki Magnat Style

Stiuk Wenecki Magnat Style to najwyższej jakości tynk dekoracyjny przeznaczony do tworzenia dekoracyjnych powłok na ścianach, sufitach i pozostałych elementach architektonicznych. Tworzy idealną, gładką powierzchnię doskonale odbijającą światło i daje oryginalny efekt mieszania się wielu odcieni barw.

Dzięki tej masie ozdobnej stworzysz niepowtarzalną i oryginalną dekorację doskonale wpisującą się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Zobacz, jak wspaniale może wyglądać modny salon, w którym do wykończenia ścian wykorzystano Stiuk Wenecki Magnat Style.

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE»

Masa dekoracyjna Stiuk Wenecki

Stiuk Wenecki sprawi, że każde pomieszczenie będzie wyglądać luksusowo – nakładając go na ścianę w swoim salonie nadasz im naturalny wygląd przypominający antyczne, marmurowe ściany. Cechą charakterystyczną ściany ozdobionej Stiukiem Weneckim jest jej piękny połysk, który nadaje niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Stiuk Wenecki – efekt marmuru na ścianie

Masa dekoracyjna Stiuk Wenecki jest stosunkowo prosta w użyciu – jeśli zastosujesz się do wskazówek naszych ekspertów i porad producenta z pewnością uda ci się uzyskać efekt marmuru na ścianach w swoim salonie. Tynk dekoracyjny wymaga dokładnego przygotowania podłoża i użycia specjalnych narzędzi, dzięki którym starannie rozprowadzisz tynk na całej powierzchni, którą chcesz ozdobić.

Przed rozpoczęciem prac przeczytaj dokładnie instrukcję załączoną do opakowania a zawierającą wszystkie najważniejsze informacje o Stiuku Weneckim i wskazówki dotyczące jego stosowania.

Ściana dekoracyjna wykonana Stiukiem Weneckim

W zależności od techniki nakładania farby strukturalnej Stiuk Wenecki Magnat Style może imitować marmur w różnych wariantach – od satynowego, naturalnego poprzez błyszczący (polerowany) aż po intensywnie błyszczący (polerowany i woskowany). Sam zdecyduj, która opcja będzie lepiej odpowiadać aranżacji twojego salonu i harmonijnie współgrać z meblami, wykończeniem pozostałych ścian czy dodatkami.

Stiuk Wenecki Magnat Style

Stiuk Wenecki Magnat Style można stosować w każdych pomieszczeniach, nawet tych narażonych na podwyższoną wilgotność powietrza.

Opakowanie: 1 kg i 5 kg,

Wydajność: do 1,6 mkw/kg przy trzech warstwach (ilość warstw: 3),

Kolor: oryginał bezbarwny, możliwość zafarbowania Pigmentem Barwiącym Magnat dostępnym w 16 modnych kolorach.

Paleta barw - Stiuk Wenecki Magnat Style

Sprawdź ceny PIGMENTÓW BARWIĄCYCH MAGNAT STYLE»