Nowoczesny piec na ekogroszek z podajnikiem

Planując zakup pieca centralnego ogrzewania do swojego domu rozważ zamontowanie nowoczesnego pieca na ekogroszek z podajnikiem o wysokiej sprawności cieplnej, które w najmroźniejsze dni wymagają obsługi tylko raz dziennie.

Pamiętaj, że dobry kocioł C.O. ma gwarantować nie tylko utrzymanie optymalnej temperatury, automatykę i przede wszystkim ekonomiczne spalanie.

Dowiedz się więcej o PIECU NA EKOGROSZEK DEFRO AKM DUO»

Wszystkie elementy pieca Defro na ekogroszek, które są narażone na działanie płomieni wykonane są z najwyższej jakości, wytrzymałej stali kotłowej a szuflada podająca paliwo ma wzmocnioną konstrukcję zabezpieczoną częściami ze stali nierdzewnej.

Piec Defro z podajnikiem na ekogroszek

Piece C.O. Defro z podajnikiem - zalety

Piece Defro na ekogroszek są relatywnie mało absorbujące i proste w obsłudze. Wymagają minimalnej obsługi, wyposażone są w automatyczne sterowniki i mają dużej pojemności zasobniki, dzięki czemu mogą pracować zupełnie bezobsługowo nawet przez kilka dni.

Nowoczesne piece C.O. z podajnikiem na ekogroszek spalają podawane automatycznie paliwo w sposób ciągły, są funkcjonalne i praktyczne. Piece Defro cechuje ponadto estetyczny wygląd oraz dostępność podzespołów i części.

Zalety kotłów C.O. Defro z podajnikiem:

  • posiadają system zautomatyzowanego podawania paliwa,
  • gwarantują ekologiczne spalanie,
  • pozwalają oszczędzić energię,
  • wyposażone są w elementy zwiększające bezpieczeństwo,
  • pracują cicho i równomiernie.

Sprawdź ceny PIECÓW C.O. DEFRO Z PODAJNIKIEM»

Zapisz

Zapisz