Żółty piec C.O.Jeśli zadajesz sobie pytanie jaki wybrać piec C.O. to z poradnika dowiesz się od czego zacząć. Wybór pieca jest bardzo ważny, nie kupujesz go co roku, chcesz, by służył ci przez wiele lat. Dlatego nie podejmuj pochopnych decyzji, wszystko dokładnie przeanalizuj.

Dobry piec  C.O. to taki, który posłuży ci na wiele lat, będzie komfortowy w użytkowaniu i sprawdzi się jako wystarczające źródło ciepła. Zanim jednak zaczniesz analizować mocne i słabe strony pieca do co, zastanów się jakie paliwo będzie dla ciebie najdogodniejsze.

  • Ten wybór powinien być dla ciebie znacznie prostszy, pod warunkiem że obserwujesz jak od kilku lat wzrasta cena gazu i oleju napędowego.
  • Miejsce zamieszkania może dodatkowo rozwiać twoje wątpliwości, jeśli twój dom znajduje się w południowej części kraju powinieneś wybrać węgiel, który jest tańszym paliwem. 
  • Jeśli należysz do tej grupy osób, która ma łatwy dostęp do drewna opałowego w atrakcyjnych cenach, weź pod uwagę piece C.O., przeznaczone do spalania zarówno węgla kamiennego, jak i drewna opałowego.


Jaki piec do C.O. będzie dla ciebie najlepszy?

Na rynku jest wielu producentów cieszących się popularnością, by dołączyć do grona usatysfakcjonowanych klientów powinieneś określić swoje priorytety.

  • Jeśli cenisz sobie uniwersalność, komfortowość użytkowania powinieneś wybrać piec Defro, który przeznaczony jest do spalania zarówno węgla kamiennego, jak i drewna opałowego.
  • Jeśli natomiast na pierwszym miejscu stawiasz nowoczesność, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie zakup pieca Sas, który jest zdecydowanie urządzeniem nowoczesnej konstrukcji, wielodobowym, w pełni zautomatyzowanym, w którym obsługa sprowadzona jest do minimum, wymagającym jedynie sprawnego i drożnego przewodu kominowego.
  • Jeżeli dbasz o środowisko naturalne bliski będzie ci piec Ogniwo, efektywny energetycznie i ekologicznie. Posiada certyfikat, który świadczy o wysokiej sprawności i zachowaniu bezpieczeństwa ekologicznego dla środowiska naturalnego.


Jeśli wybrałeś już piec C.O który spełnia twoje wymagania, ale na przeszkodzie do zakupów stoi brak gotówki, którą wydałeś na ocieplenie budynku, mamy dla ciebie korzystną ofertę. Proponujemy rozkład na raty. Dzięki temu zima upłynie w przyjemnej, ciepłej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu.

Sprawdź ofertę popularnych pieców Sas i pieców Defro.