Ściany w salonie pomalowane farbą MagnatChcesz odświeżyć salon, masz swoje ulubione kolory, ale nie wiesz jak je dobrać do umeblowania, by uzskać przytulną aranżację, w której będziesz codziennie się relaksować. Mamy kilka podpowiedzi. Na przykładzie farby Magnat o niezwykłych kolorach przedstawimy kilka modnych propozycji na ściany w salonie.

Możesz postawić na farbę Magnat

  • w pastelowych kolorach - optycznie powiększają wnętrze, wnoszą dużo światła. Idealnie komponują się z białymi meblami lub ciemnobrązowymi dodatkami.
  • w mocno nasyconych kolorach - przykuwają uwagę, eskponują salon. Dobrze wyglądają z jasnymi meblami i białymi zasłonami.
  • białą i pastelową - np. jedną ścianę pomaluj farbą Magnat Naturalny Turkus, a pozostałe farbą Magnat Biały Diament. Doskonale łączą się z ciemnymi akcentami.
  • w ciepłym i zimnym odcieniu np. farba Magnat Wrzosowy Rodonit i Beton. Surowa prostota w połączeniu z elegancją to modny duet.
  • w ziemistych kolorach - powrót do natury, sielski salon, bliski człowiekowi - duże poczucie bezpieczeństwa.

 

Więcej pomysłów na kolor ścian w salonie i zdjęcia salonów, w których zastosowano farbę Magnat znajdziesz na stronie ezelazny.mojabudowa.pl>>

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą FARB MAGNAT