Grzejnik drabinkowy do łazienki W łazience ma być nie tylko ładnie, ale przede wszystkim ciepło. Łazienka to miejsce, w którym się relaksujesz, uwalniasz myśli – do tego potrzebne jest klimatyczne, ciepłe wnętrze. Przyjemnie ciepły ręcznik, wiszący na drabinkowym grzejniku, który otuli cię po wyjściu spod prysznica i ciepło pod stopami – czy nie tak wyobrażasz sobie przyjemne chwile w łazience? Nasz ekspert podpowiada jaki wybrać grzejnik do łazienki, by stworzyć taki klimat.

Pamiętaj, że w łazience temperatura nie powinna spadać poniżej 24ºC – musi być wyższa niż w pozostałych pomieszczeniach typu: kuchnia, salon, sypialnia.

Grzejniki do dużej łazienki

Duże łazienki usytuowane w narożnikach budynków, z dużymi oknami – mają szczególnie duże zapotrzebowanie na ciepło. W takiej łazience z pewnością grzejnik ścienny nie wystarczy, nie nagrzeje odpowiednio wnętrza. Najlepszych rozwiązaniem będzie połączenie ogrzewania podłogowego z grzejnikiem łazienkowym. W efekcie uzyskasz:

  • Ciepłe, przytulne wnętrze – grzejnik łazienkowy szybko dostarczy ciepło, podgrzeje i osuszy ręczniki.
  • Przyjemne ciepło w stopy – podłogówka ogrzeje podłogę, dzięki temu będzie sucha i przyjemna w dotyku. Utrzyma stałą i komfortową temperaturę w dużej łazience.
     

Do dużej łazienki możesz wybrać:

  • grzejniki drabinkowe,
  • grzejniki stalowe,
  • grzejniki aluminiowe.

Grzejnik drabinkowy 

 
Grzejnik drabinkowy w małej łazience

 

Grzejnik stalowy 

 
Grzejnik stalowy w łazience

 

Grzejnik aluminiowy 

Grzejnik aluminiowy w łazience

Grzejniki do małej łazienki

W małej łazience również sprawdzi się ogrzewanie podłogowe, szczególnie jeśli jest w niej bardzo zimno. Ogrzewanie podłogowe warto zamontować, by zapewnić sobie ciepłą podłogę przyjemną w dotyku, zlikwidować problem mokrej podłogi i wilgotnych dywaników.

Do zimnej, małej łazienki wybierz niewielki grzejnik o dużej wydajności – wysoka moc grzewcza, przy zachowaniu niewielkich wymiarów. Tu sprawdzą się grzejniki drabinkowe.

Sprawdź ceny GRZEJNIKÓW DRABINKOWYCH»

Grzejniki drabinkowe Ambra, Bolero, Standard mają smukła konstrukcję i niewielką głębokość – dzięki temu zajmują niewiele miejsca. Wygięte rurki ułatwiają wieszane i suszenie ręczników, bielizny. Mają możliwość regulacji odległości grzejnika od ściany.