Porady na temat farb, pieców, grzejników, rynienNaszym celem od początku działalności było nie tylko sprzedawać, ale i doradzać, udostępniać fachowe porady, odpowiadać na najczęściej zadawane pytania i inspirować. Stąd pomysł na stworzenie blogów poradnikowych o konkretnych produktach. Na naszych blogach znajdziesz mnóstwo wyczerpujących informacji na temat farb, pieców, grzejników oraz systemów rynnowych Bryza.

Kompendium wiedzy o:

  • PIECACH DEFRO – jaki piec wybrać, jakimi kryteriami się kierować. Jak dobrać moc pieca do powierzchni budynku. Jakie zalety posiadają poszczególne modele, jak są wyposażone. Czy lepiej wybrać zasypowy czy z podajnikiem. Gotowe rozwiązania różnych problemów m.in. co zrobić, gdy w piecu zagotuje się woda.


Pożyteczne porady znajdziesz na blogu piece-kotly.eu/

  • SYSTEMACH RYNNOWYCH BRYZA – jaki wybrać kształt rynien i rur spustowych. Jak określić ich wielkość. Jak zamontować system rynnowy i na co zwrócić uwagę podczas montażu. W czym lepsze są rynny plastikowe od metalowych i jak o nie dbać każdą porą roku.


Wszystko na temat rynien znajdziesz na blogu rynny-bryza.pl

  • FARBACH NOBILES – do jakich powierzchni można użyć farby Nobiles, jak ją bezbłędnie zaaplikować i jak przechować. Jakich narzędzi użyć do malowania i w jakich warunkach nakładać farbę. Instrukcje użycia farb Nobiles, konkretne wskazówki jak odnowić metalową balustradę, jak pomalować blaszany garaż, metalowe rynny itd.


Instrukcje malowania znajdziesz na blogu farbynobiles.pl

  • GRZEJNIKI STALOWE I ALUMINIOWE – jak podłączyć grzejniki, jak je połączyć z ogrzewaniem podłogowym. Charakterystyka grzejników różnego typu: członowych, konwektorowych, drabinkowych. Jak dobrać ich moc do pomieszczenia. Kiedy należy je wymienić na nowe, jak o nie dbać. Wskazówki jak zaoszczędzić na ogrzewaniu. Instrukcje postępowania w przypadku odpowietrzenia grzejników.


Takie informacje uzyskasz na blogu grzejniki-stalowe.com.pl i grzejniki-aluminiowe.com.pl/

  • LAKIER DO PARKIETU – jak przygotować parkiet do malowania, jak aplikować lakier, jakimi narzędziami i w jakich warunkach. Jak użytkować i pielęgnować już polakierowaną podłogę. Instrukcja malowania hal sportowych, salonu, kuchni, łazienki, dziecięcego pokoju, siłowni itd.


Fachowe porady odnajdziesz na blogu lakierdoparkietu.pl

  • FARBY NA DACH – instrukcje malowania farbą eko-Lowicyn, Lowicyn-sx, Lowicyn wraz z instrukcją przygotowania powierzchni. Jak dobrać pokrycie dachowe, jakie są aktualnie modne kolory dachów. Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas malowania dachu.

 

O tym wszystkim piszemy na blogu farbynadach.pl

  • FARBY DO BETONU – jak przygotować beton do malowania i jak nałożyć farbę Aksilbet. Wskazówki w jakich warunkach należy malować, jakich narzędzi użyć. Instrukcja malowania m. in. betonowego podjazdu w garażu, betonowego ogrodzenia, odnawiania betonowych tralek, schodów, starej studni.


Fachowe porady znajdziesz na blogu farbydobetonu.eu