Paleta kolorów farb i narzędzia do malowaniaNa rynku istnieje szereg farb, dzięki którym można odnowić zarówno budynek, ogrodzenie, jak i ogród. Tą samą farbą nie pomalujesz metalowego ogrodzenia, ściany w kuchni i betonowych figurek w ogrodzie. Z poradnika dowiesz się jakie warto wybrać farby do ścian i  do ogrodzeń.

Farby do betonu Aksilbet – skuteczna renowacja

Farba do betonu Aksilbet pomoże ci przywrócić świeżość w ogrodzie. Możesz ją użyć do malowania ogrodzeń betonowych, murków, figurek betonowych, galanterii, posadzek betonowych z kostki brukowej, chodników betonowych w garażach, piwnicach, oczek wodnych. Farba do betonu Aksilbet sprawdza się także jako środek do renowacji zarówno starych, jak i nowych elewacji budynków. Możesz ją zastosować do:

  • betonu,
  • żelbetonu, 
  • tynków cementowo-wapiennych, polimerowo-cementowych, akrylowych i terrabony.


Farba do betonu Aksilbet dostępna jest w szesnastu podstawowych kolorach, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Sprawdź ofertę farb do betonu

Impregnat do klinkieru Sarsil – ochrona i szlachectwo barwy

Jeśli szukasz sposobów na zabezpieczenie i odnowienie cegły i płytek klinkierowych na elewacji, ogrodzeniu, murku, czy słupkach, mamy dla ciebie skuteczne preparaty – impregnaty do klinkieru Sarsil. Ceni go wielu Klientów, jest chętnie zamawianym produktem i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, nie tylko na naszym sklepie. To nowoczesny preparat silikonowy uszlachetniający barwę i chroniący klinkier przed niszczącym działaniem wilgoci. Te dwie cechy sprawiają, że w oczach wielu Klientów staje się nieocenionym impregnatem do klinkieru na rynku. Penetrując powierzchnię klinkieru tworzy warstwę ochronną, odporną na warunki klimatyczne, promieniowanie UV oraz wiele czynników chemicznych, jednocześnie zachowując paroprzepuszczalność podłoża. Impregnat do klinkieru jest niezwykle skuteczny, zabezpiecza podłoże przez mrozem, dlatego nie musisz się już martwić, że z kolejną wiosną będziesz musiał oglądać mało estetyczne ogrodzenie, przeciwnie, zintensyfikuje barwę, nadając mu zawsze świeżego wyglądu. Ułatwi ci także pielęgnacje powierzchni, impregnat zredukuje skłonność do zabrudzeń i ułatwi samoczyszczenie elewacji pod wpływem opadów atmosferycznych. Zapobiegnie także powstawaniu grzybów i porostów.

Farba podkładowa Magnat – lepsza jakość malowania

Zanim wprowadzisz do swojego domu barwy wiosny, użyj farby podkładowej Magnat. Pozwoli ci przygotować podłoże przed zastosowaniem produktów dekoracyjnych. Wzmocni chłonność i zwiększy przyczepność wyrobów nawierzchniowych. Farbę podkładową Magnat możesz użyć do

  • podłoża z płyt gipsowo-kartonowych,
  • tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych.

Farby podkładowe  Magnat sprawdzają się przede wszystkim w dwóch przypadkach , gdy chcemy pomalować ścianę pokrytą uprzednio jaskrawymi kolorami lub zamierzamy wprowadzić jasne, pastelowe barwy.