Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Zaprawy klejowe Sopro

Sopro FBK 372 25KG
Sopro FF 450 EXTRA 25kg - do płyt wielkoformatowych
Sopro FF 457 Elastyczna zaprawa klejowa z trasem 25kg
Sopro FBK 372 EXTRA - 25KG
Sopro AMT 468 Szpachla wyrównawcza z trasem 25kg
Sopro FF 455 Elastyczna BIAŁA zaprawa klejowa 25kg
Sopro FF 450 Elastyczna zaprawa klejowa 25kg

Sopro No.1 (400) 25KG

SKU: 4005734400214

Dostępność: Wysyłka 24h

Sopro No.1 (400) 25KG to cienkowarstwowa WYSOKOELASTYCZNA (C2 TE /S1) cementowa zaprawa klejowa SOPRO do układania płytek ceramicznych, gresu i kamienia naturalnego odpornego na przebarwienia. Mrozoodporna i wysoce stabilna dzięki wzmocnieniu włókien. Przeznaczona do stosowania na zewnątrz - balkony, tarasy i elewacje, na posadzki z ogrzewaniem podłogowym, oraz na posadzkach drewnianych. S1 - oznacza wytrzymałość kleju na ugięcie do 2,5 mm. Przystosowana do stosowania w miejscach wilgotnych i mokrych, salach operacyjnych, oraz basenach kąpielowych.
Służy do układania płytek na stabilnych podłożach metodą "płytka na płytkę".

Normalna cena: 94,77 zł

Cena promocyjna 78,60 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Sopro No. 1 (400) 25KG

Sopro No.1 (400) 25KG to cienkowarstwowa WYSOKOELASTYCZNA (C2 TE /S1) cementowa zaprawa klejowa SOPRO do układania płytek ceramicznych, gresu i kamienia naturalnego odpornego na przebarwienia. Mrozoodporna i wysoce stabilna dzięki wzmocnieniu włókien. Przeznaczona do stosowania na zewnątrz - balkony, tarasy i elewacje, na posadzki z ogrzewaniem podłogowym, oraz na posadzkach drewnianych. S1 - oznacza wytrzymałość kleju na ugięcie do 2,5 mm. Przystosowana do stosowania w  miejscach wilgotnych i mokrych, salach operacyjnych, oraz basenach kąpielowych.
Służy do układania płytek na stabilnych podłożach metodą "płytka na płytkę".

Podłoża: wysezonowany beton i beton lekki (przez co najmniej 3 miesiące), tynki cementowe i cementowo-wapienne, gipsowe, beton komórkowy, płyta gipsowa, gipsowo-kartonowa, gipsowo-włóknista, nieolejowana płyta OSB sztywne podłoża drewniane, ogrzewanie podłogowe,  na stare ale trwałe okładziny z lastrico i kształtek betonowych, płytki ceramiczne, okładziny z kamienia naturalnego, oraz podkłady i uszczelnienia wykonane produktami Sopro FDF 525 lub Sopro DSF 423/523/623.

Nie stosować do muru mieszanego !!!
 
Zastosowanie: Mocowanie płytek ceramicznych oraz niewrażliwego na przebarwienia kamienia naturalnego, układanie płytek na starych okładzinach metodą płytka na płytkę
Nr katalogowy SOPRO : NR 1
Średnie zużycie: Mozaika drobna: ok. 1,6 - 2,0 kg/m2; płytki 15 x 15 cm: ok. 2,3 - 2,6 kg/m2
Temp. stosowania: od +5°C do + 30°C (podłoże, materiał, powietrze)
Informacje dodatkowe: Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Szczególnie zalecana do stosowania w basenach kąpielowych, na tarasach, elewacjach, na podłogach ogrzewanych i podłogach drewnianych oraz w obiektach handlowych i przemysłowych.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Sopro No.1 (400) 25KG

Tagi produktów

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x