Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Produkty Sarsil

SARSIL Kamień 1L 5L

SARSIL Kamień 1L 5L

Cena od: 25,90 zł

SARSIL H-14/R 1L 5L 45Kg

SARSIL H-14/R 1L 5L 45Kg

Cena od: 25,90 zł

Sarsil klinkier 1L 5L

Sarsil klinkier 1L 5L

Cena od: 27,90 zł

SARSIL Bruk 1L 5L 45kg

SKU: SARSIL Bruk

Dostępność: Wysyłka 24h

Zdjęcie Nazwa produktu Cena Ilość
SARSIL Bruk 1L

Normalna cena: 27,60 zł

Cena promocyjna 24,90 zł

SARSIL Bruk 5L - HIT CENOWY !!!

Normalna cena: 118,50 zł

Cena promocyjna 89,99 zł

SARSIL Bruk 45kg

Normalna cena: 1 015,50 zł

Cena promocyjna 839,00 zł

SARSIL Bruk jest to silikonowy preparat do impregnacji betonowej z kostki brukowej. Jego nowoczesna receptura sprawia ze impregnowana powierzchnia jest odporna na czynniki atmosferyczne promieniowanie UV i wiele czynników chemicznych, nadaje własności hydrofobowe impregnowanej powierzchni, zachowując przy tym własności „oddechowe" materiału.

Oceń ten produkt jako pierwszy

SARSIL Bruk 1L 5L 45kg

SARSIL Bruk 1L 5L 45kg jest to silikonowy preparat do impregnacji betonowej z kostki brukowej. Jego nowoczesna receptura sprawia ze impregnowana powierzchnia jest odporna na czynniki atmosferyczne promieniowanie UV i wiele czynników chemicznych, nadaje własności hydrofobowe impregnowanej powierzchni, zachowując przy tym własności „oddechowe" materiału.
Sarsil Bruk penetruje impregnowany materiał tworząc warstwę ochronną, przez co zwiększa jego mrozoodporność, uszlachetnia powierzchnię i intensyfikuje barwę, a co najwazniejsze redukuje skłonność do zabrudzeń co ułatwia samooczyszczanie powierzchni bruku pod wpływem opadów atmosferycznych,STOSOWANIE Sarsil Bruk
Przed przystapieniem do impregnacji należy dokładnie oczyścić powierzchnię kostki brukowej. W przypadku trudno usuwalnych zabrudzeń zaleca się użycie środka chemicznegoSarsil czyścik – bruk. Środek ten należy stosować w odpowiednim rozcieńczeniu wodą w proporcjach podanych na etykiecie.
SARSIL bruk należy nanosić na suchy materiał w warunkach suchej, bezdeszczowej pogody w temperaturch od +5 do +30 °C.
Aplikację Sarsil Bruk należy wykonać przy użyciu pędzla, wałka lub natryskowo. Powierzchnię nasycić dokładnie i równomiernie. Najlepszy efekt uzyskujemy przy dwukrotnej impregnacji w krótkich odstępach czasu metodą „mokro na mokro". Drugą warstwę nałożyć w zależności od temperatury otoczenia nie później niż 30 minut po pierwszej tak aby była jeszcze wilgotna.

Wydajność Sarsil Bruk: 1,5 - 3 m² z 1 kg przy dwukrotnej impregnacji. Wydajność zależna od chłonności kostki i techniki aplikacji i temperatury otoczenia.

Uwaga:
Wszystkie prace ze środkiem SARSIL® bruk należy wykonywać stosując okulary, rękawice i odzież ochronną.

Przy stosowaniu metody natryskowej należy stosować maski zabezpieczające drogi oddechowe. Zachować ostrożność jak przy pracach z rozpuszczalnikami palnymi oraz przestrzegać ogólnych zasad BHP i innych zawartych na etykiecie.

Barwa Słomkowa
Producent Sarsil Bruk
Waga 1L 5L 45kg
Rozcieńczanie nie rozcieńcza się

Napisz własną recenzję

Oceniasz: SARSIL Bruk 1L 5L 45kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x