Zadaj pytanie on-line
;

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

MAGNAT Lakier rustykalny 1L - bezbarwny

SKU: 5903973021414

Dostępność: Wysyłka 24h

MAGNAT Lakier Rustykalny tworzy powłoki odporne na szorowanie i zmywanie wodą z dodatkiem detergentów. Lakier ten służy również do barwienia na dowolny kolor co uzupełnia i wzbogaca System Dekoracyjny MAGNAT. Produkt stosuje się wewnątrz pomieszczeń, przy wykonywaniu wielobarwnych przecierek, laserunkowego ozdabiania ścian pomalowanych wcześniej farbą emulsyjną.

Normalna cena: 36,50 zł

Cena promocyjna 33,50 zł

Oblicz wysokość raty

Oceń ten produkt jako pierwszy

MAGNAT Lakier rustykalny 1L

MAGNAT Lakier Rustykalny tworzy powłoki odporne na szorowanie i zmywanie wodą z dodatkiem detergentów. Lakier ten służy również do barwienia na dowolny kolor co uzupełnia i wzbogaca System Dekoracyjny MAGNAT.  Produkt stosuje się wewnątrz pomieszczeń, przy wykonywaniu wielobarwnych przecierek, laserunkowego ozdabiania ścian pomalowanych wcześniej farbą emulsyjną. Charakteryzuje go  wydłużony czas schnięcia, co ułatwia pracę i umożliwia swobodne kształtowanie i formowanie tworzonego wzoru. W wersji metalicznej Lakier Rustykalny MAGNAT Style służy do podkreślania efektów uzyskanych za pomocą mas i farb dekoracyjnych MAGNAT Style. 

 Magnat Lakier rustykalny zapewnia:
- odporność na zmywanie i szorowanie na mokro
- trwałe matowe wykończenie powłoki
- „oddychanie” ścian


Sposób użycia Magnat Lakier Rustykalny

Przygotowanie produktu:
Po otwarciu całość dokładnie wymieszać – ręcznie, powoli. W zależności od wybranego Systemu Dekoracyjnego dodać odpowiednią ilość Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style do lakieru w wersji bezbarwnej. Ilość dodanego Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style nie powinna przekroczyć 5% objętości lakieru. Nie rozcieńczać wodą, nie dodawać wapna, nie mieszać z farbami emulsyjnymi innego typu

Aplikacja: 
Malować wewnątrz pomieszczeń w temperaturze otoczenia i podłoża od +5oC do +30oC oraz przy wilgotności powietrza nieprzekraczającej 75%. Nakładać przy pomocy wałka, pędzla lub narzędzi dekoracyjnych MAGNAT Style. W zależności od rodzaju Systemu nałożyć jedną lub dwie warstwy lakieru. Kolejną warstwę nakładać po wyschnięciu poprzedniej. Po zakończeniu prac malarskich narzędzia umyć w wodzie. W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku zapachu.

 Uwagi:
Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej deklarowanej wydajności lakieru. Produkt przechowywać i magazynować w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze od +5oC do +25oC. Powłoka jest sucha w dotyku po około 1 h. Całkowite wyschnięcie powłoki następuje po 4 h. Pełne właściwości użytkowe powłoka uzyskuje po 3 dniach.

Doskonale zabezpiecza powierzchnię wszystkich produktów dekoracyjnych marki MAGNAT - Glinka wenecka, Marmur klasyczny, Trawertyn i inne.

Wydajność: < 12 m2 z opakowania zależna od chłonności i porowatości podłoża
                          

Marka MAGNAT
Produkt Lakier rustykalny
Pojemność 1 L
Wydajność < 12 m2 z opakowaniaNapisz własną recenzję

Oceniasz: MAGNAT Lakier rustykalny 1L - bezbarwny

Tagi produktów

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x