Zadaj pytanie on-line
;
  

Sklep budowlany eZelazny, piece węglowe, farby, grzejniki, rynny Bryza

Konkursy

Kup na raty,
weź udział w Konkursie
i wygraj Samsung Galaxy S5

Kup na raty Banku Credit Agricole, w koszyku wybierz „CA Raty”

Pochwal się! Zrób zdjęcie tego, co kupiłeś

Zgłoś się do konkursu – wypełnij formularz konkursowy i załącz zdjęcie,

Wygraj 1 z 10 Samsung Galaxy S5

Zrób zakupy na 5kę!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE"

Zgłoszenia do udziału w Konkursie „CA Raty – wygodne zakupy na 5ke”, którego organizatorem jest Credit Agricole Bank Polska S.A., można dokonać w okresie od 19.11 do 14.01.2015 r. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do dnia 31 grudnia 2014 r. zawnioskuje o kredyt na zakup towarów/usług (CA Raty) oferowany przez Bank Credit Agricole i zawrze umowę kredytu za pośrednictwem sklepów internetowych Partnerów współpracujących z Bankiem.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Konkursie oraz zasady jego przebiegu, w tym wymogi stawiane pracy konkursowej, zawarte są w Regulaminie „CA Raty – wygodne zakupy na 5ke” http://raty.credit-agricole.pl/konkurs-zakupy-na-5ke i na stronie www.credit-agricole.pl

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Dotychczasowe konkursy

,,Szukamy idealnej pary"

Advertisement

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie „Szukamy idealnej pary”. Konkurs trwa od 01.09. 2014 r. do 12.09.2014 r. włącznie.

Jeśli masz mnóstwo ciekawych pomysłów, poczucie humoru, nie myślisz szablonowo lub po prostu chcesz się z nami dobrze bawić, weź udział w naszym konkursie.

Zasady zabawy są bardzo proste - ze wskazanych par kategorii produktowych należy wybrać 2 produkty i w ciekawy sposób opisać: CO JE ZE SOBĄ ŁĄCZY, DLACZEGO TWORZĄ IDEALNĄ PARĘ.

Do wygrania 5 ATRAKCYJNYCH NAGRÓD i wiele niespodzianek.

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.


Wszystkim życzymy wielu ciekawych pomysłów i dobrej zabawy.

Pierwszy krok konkursowy

Szukamy idealnej pary. Wybierz ze sklepu ezelazny.pl dwa dowolne produkty ze wskazanej w danym dniu kategorii, które twoim zdaniem stanowią dobraną parę i w kreatywny sposób uzasadnij swój wybór.

Drugi krok w konkursie ezelazny.plTrzeci krok w konkursie ezelazny.pl

Polub fanpage'a facebook.com/sklepezelazny, by śledzić przebieg konkursu.Zachęć znajomych do polubienia i komentowania twojego wpisu.

Przeglądaj wg. kategorii
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
x